Či už to bola náhoda alebo osud, niečo ma za Tebou, Dávid, priviedlo. Práve keď som prežívala najťažšie obdobie za celý svoj 18-ročný život. Jasné, poviete si, že 18 rokov, ešte ani neviem, čo je to život. A možno neviem, no som si istá, že viem, aký pocit to je, keď ten život chcete ukončiť. Keď nedokážete ráno vstať z postele, pretože vonku nie je nič, čo by na vás čakalo. Keď zrkadlo je ten najväčší nepriateľ a nôž priložený k telu zasa najväčší priateľ. Keď vaše myšlienky o tom, že ste bezcenné stvorenie, ktoré na tomto svete nemá miesto, vás zožierajú každú sekundu každého sivo-čierneho dňa. Dohovory od rodiny, že mám celý život pred sebou, že som mladá a nemala by som vravieť také veci, ale mala by som sa usmievať a zabávať sa ako ostatní mladí ľudia, to len zhoršovali. Dokazovali mi, že sem naozaj nepatrím, že by som mala uvoľniť miesto niekomu ďalšiemu, kto sa sem bude hodiť.

Keď všetci videli, že ich slová nezaberajú, rozbehol sa kolotoč psychológov, psychiatrov, nemocníc a liečení. Neviem, či mám byť vďačná, že moja mamina ma na žiadne liečenie pustiť nechcela a pripustila len domácu liečbu, ktorá mi nijako veľmi nepomáhala. No jednoznačne som vďačná za to, čo nasledovalo.

Čas plynul, ja som si uvedomila, že kvôli rodine sa musím tváriť, že všetko funguje tak, ako má, a všetci budú spokojní. Až na mňa. Skúšala som si všelijako spestriť to, čo ostatní volajú život, a jedno rozhodnutie bolo dať si tetovanie. Spomedzi všetkých tetovacích štúdií na Slovensku som si vybrala Enhancer Tattoo Studio. Internetová stránka by dokázala prilákať aj tých, ktorí majú ohľadom tetovania konzervatívne názory. Konzultácia bola dohodnutá, prišla som. Veta “What doesn’t kill you makes you wish you were dead“ bola po otázkach, ktoré sa pýtali na dôvody, zamietnutá. Všetko to mám ešte stále jasne pred očami. Keď si sa začal dostávať cez moje bariéry, navrhol si mi coaching. Vysvetlil si, o čo pôjde, a ja som bez nejakého dlhšieho premýšľania Tvoju ponuku prijala. 5 sedení, po ktorých začnem život vnímať inak, ak budem, samozrejme, spolupracovať. Žiadne rezanie, zničujúce myšlienky, flákanie sa, ale ozajstná drina a snaha.

Hneď po prvom stretnutí som cítila, že niečo sa vo mne mení. To, čo z Teba vyžarovalo, mi dodávalo energiu a dobrú náladu, ktorú som už takmer nepoznala. S každým ďalším stretnutím vo mne rástla chuť bojovať, ísť ďalej, nevzdávať sa. A teraz som tu, chodím na vysokú, užívam si všetko, čo mi deň môže priniesť a nezaoberám sa vecami, ktoré nemôžem zmeniť. Dávid, dokázal si to, k čomu sa žiaden z tých vyučených psychológov ani nepriblížil. Ukázal si mi, na čom záleží a ako sa postaviť svojmu strachu zoči-voči. Hoci si mi odmietol vytetovať, čo som chcela, jedno tetovanie som si predsa len od Teba odniesla. Odhodlanie nepoddať sa.

Zuzka Petrovičová
Zuzka Petrovičová

 Moje ďalšie referencie

  • Všetci
  • Muži
  • VIP coaching
  • Ženy

Myslím si, že čo človek v živote najviac potrebuje, to si aj pritiahne. Ja som potrebovala zmenu, zbaviť sa všetkého čo ma ťahalo dole, čo ma ťažilo, posilniť sa vnútorne voči vonkajšiemu svetu. A tak som sa dostala k Dávidovi. Z úplne prvého stretnutia som odchádzala s veľmi zmiešanými pocitmi, so slzami a úľavou zároveň. Bolo to prvé štuchnutie pre mňa tým správnym smerom. Mala som pocit, že napriek tomu, že som si vtedy vravela ,,kurnik prečo sa do mňa tak naváža, veď vidí že mi to nie je príjemné“, ma konečne niekto chce vidieť vo vnútri, naozaj takú, aká som, bez pretvárok s čistým úmyslom pomôcť mi. Po ďalšom stretnutí som už odchádzala s úsmevom, doslova odľahčená. A to tretie bolo jedným slovom ,,bomba“. Dalo mi to neskutočne veľa. Keďže píšem túto recenziu až po nejakom čase, respektíve som ju postupne dopisovala, môžem si porovnať a uvedomiť naplno v koľkých situáciách, s ktorými sa bežne stretávam, mi moje nové zmýšľanie a prístup pomohlo, v čom všetkom, čo mi Dávid vravel a vysvetlil, mal pravdu a čo je pre mňa správne.

Vidím zmenu vo všetkom. Začala som sa inak pozerať na mne nepríjemné veci a situácie, ktoré ma obklopujú. Dostali sa mi do života noví ľudia, čo som tiež spočiatku ani nechápala. A naopak ľudí, ktorí v mojom živote už nemali miesto, s ktorými som si nemala čo povedať, som jednoducho vypustila. S čistým svedomím, otvorene sama k sebe, bez snahy nasilu sa páčiť všetkým. Dokážem aj pred tými najbližšími otvorene povedať svoj názor, stáť si za ním aj keď sa mi nedostane pochopenie. Už po ňom viac ani nebažím. Nenechám si život organizovať, ak je aj zo strany rodiny nejaká pre mňa negatívna alebo nepríjemná reakcia (či snaha prehlušiť môj názor) beriem to s oveľa väčším kľudom a rozvahou, predlžujem svoj reakčný čas, a až natoľko je táto moja zmena viditeľná, že druhá strana je často v šoku. Doslova. 🙂

Uvedomila som si, a uvedomujem si to už stále, že za určité situácie a veci jednoducho nemôžem a nie som zodpovedná ani vinná, je to na rozhodnutí každého z nás. Stále pracujem na svojej rozhodnosti, na tom nebáť sa rozhodnúť a aj spraviť chybu. Oveľa viac som si začala užívať prítomný okamih ,kedykoľvek, kdekoľvek, s kýmkoľvek. Myslím pozitívnejšie, obklopujem sa viac príjemnými ľuďmi, vecami, zážitkami. Príjimam samu seba takú, aká som, bez ohľadu na názor druhých.

Preto fakt VEĽKÉ ĎAKUJEM DÁVID, že si ma ,,prinútil“ pozrieť sa na veci v mojom vnútri otvorene, priznať si najmä to, čo najviac bolelo a čoho som sa najviac obávala, pretože práve to ma posunulo najviac.

Dominika Bogyová
Dominika Bogyová

Dávida som našla cez google. Náhodou. Mám 39 rokov a za sebou roky uspešné a menej uspešné, ťažke pády na úplne dno. Strata vlastnej identity, sebadeštrukcia, žiadna sebaláska, strata financií, majetku, sebaľutovanie, k tomu duševné a psychické problémy. Neskôr sa pridávali zdravotné problémy: 2 ročna nespavosť, štítna žľaza a tráviaci trakt.

Nikto si nevšimol, že “hnijem vo vlastnom byte”.

Iba moje vnutro to vedelo a našlo Dávida. Potrebovala som počuť názor zdravého chlapa. Rozdiel medzi Dávidom a psychológom je ten, ze Dávidovi nemusíš povedať ani slovo. Vôjdeď do jeho kancelárie a on ti povie, kde je problém.
Povedal mi 3 slová, ktoré presne opísali môj duševný stav. Nedokázala som sa ani uraziť, ani nahnevať. Nikto v živote si nevšimol, že nosím masku. On mi ju pekne zhodil a zalomil rukami.
Investovala som do sedenia. Cena? Horibilná. Ale povedala som si: “Koľko času, energie a hlavne peňazí som v mojom živote investovala do ľudí, ktorí ma dostali na úplne dno”.

David začal moju novú cestu, poriadne so mnou zatriasol, aby som sa spamätala a hlavne nakopol. Otvorila som oči a začala na sebe makať, naplno žiť a ísť si za svojím cieľom. Spánok sa mi upravil, viem prespať celú noc. Po 2 rokoch! Spravila som rozhodnutia, ktoré ma posunuli ďalej. Menej premýšľam !! 😀
Spoločne s Dávidom som sa dostala zo začarovaného kruhu, začínam žiť svoj vlastný život, iba môj, s mojimi rohodnutiami, a konečne mám pocit, že dýcham a mám život pod kontrolou.

Jana Fabianová
Jana Fabianová

Chcel by som ešte raz povedať jedno obrovské Ďakujem , za to čo si pre mňa spravil Dávid, za tie tri sedenia čo sme mali, si mi doslova otočil pohľad na svet o 180°. Pred tým, ako som ťa stretol, som sa len brodil životom ako taká chodiaca mŕtvola, ľutoval som sa, a hovoril si že život je na "hovno". Teraz? Konečne si začínam užívať život :D, vidím čo všetko mám, a som za to vďačný. Ani neviete ako, a Dávid sa vám dostane do hlavy, a pomôže vám upratať všetok ten bordel :D. Jedným slovom, je to proste Týpek.

Adam Horváth
Adam Horváth

Na začiatku bola prvým problémom cena. Určite to nie je lacný špás makať na veciach s Dávidom. No moje výsledky sú brutálne! Celý VIP deň je niečo, čo je naozaj možné prirovnať k resetu myslenia. Neveril som, že sa to dá za jeden deň, no Dávid mi už pri úvodnej konzultácii otvoril oči a vedel som, že toto musím dať. Užitočnejší deň som zatiaľ v živote nemal. Cena je primeraná tomu, čo Dávid so mnou urobil a určite keby som mal do toho ísť znova, zaplatil by som aj viac, pretože to naozaj stálo za všetky drobné 🙂 Díky, kámo!

Janči R.
Janči R.

Nakoniec som sa rozhodol ti napísať, pretože v tvojich youtube videách som sa nachádzal až príliš a situácie, ktoré si tam spomínal boli ako keby z môjho života. Vedel som, že mi budeš vedieť pomôcť. A výsledkom je obrovské sebavedomie! V coachingu si mi dal detailný životný plán a doslova všetky nástroje čo som potreboval, aby som si vedel každý problém zanalyzovať sám a vidieť riešenie nie katastrofu. Začal som vidieť v ženách spojencov, nie nepriateľov, pretože tvoj názor na hru, naozaj má reálne korene, a nie je len niečo naučené z knižiek. Teraz mám sebaúctu naozaj na kvalitnej úrovni, a už viem, prečo natáčaš toľko videí … lebo si za tým naozaj stojíš a chceš pomôcť. Ďakujem!

Default Avatar55
Michal N.

Nebol som si istý, že som na tom až tak zle a že coaching je tá správna cesta pre mňa. No terajšie výsledky hovoria úplne inou rečou. Postupne získavam kvality alfa samca a vidím, ako pozitívne to ovplyvňuje moje vzťahy so ženami. Najviac sa mi páčili tvoje nápady ohľadom toho, ako získať svoje gule späť. A hlavne to ako si mi to vysvetlil, aj keď niekedy ťažko chápem veci, a tiež to, že si so mnou mal trpezlivosť vysvetľovať na viac krát. Jednoducho si si našiel ku mne cestu a teraz mi tie tvoje myšlienky menia život. Si jednoducho cool!

Default Avatar55
Miro A.

Nemal som už viac čo stratiť, tak som to riskol. A neľutujem ani sekundu toto rozhodnutie. Ukázal si mi naozaj výhľad na úplne iný svet ako sa má správny chlap správať. Bol som naozaj prísavka a priam otravný a pritom som si myslel, že presne to je to, čo ženy chcú. Splniť každé prianie a byť vždy nápomocný. Nestratil som svoje kvality tým, že som si začal stáť za tým kto som, len si mi pomohol zmeniť prístup ku ženám a naučil si ma ako byť správnym chlapom.

Igor T.
Igor T.

Oslovil som Dávida so žiadosťou o pomoc pri komunikácii so ženami. Mal som problém vydržať a rozprávať sa s nimi dlhšie ako 2 minúty. Vďaka tebe teraz necítim žiadne napätie, keď sa rozprávam so ženami. Tvoj coaching mi vylepšil hru so ženami o 200%. A viem, že ju vieš vylepšiť aj iným chlapom. Drž sa jednožnačne svojho koníčka/zamestnania, pretože pomáhaš! Ďakujem ti za to čo si naučil mňa.

Default Avatar55
Jozef R.

Moje výsledky sú výborné! Hlavne v tom, ako sa konečne rozprávam so ženami. Flirt už nie je pre mňa strachom alebo niečím, čo musím za každú cenu vedieť. Viem, že je to skill a ten si ma naučil. Zručnosti, ktoré som získal sú totálne sebavedomie, ktoré som si za takú krátku chvíľku vytvoril, vedomosti ako zmáknuť vzťah, a kopec ostatných konceptov ako u žien vytvoriť príťazlivosť. Jednoducho tvoje vedomosti fungujú! A veľmi sa mi páči, že aj po skončení coachingu, nekončíš komunikáciu, a venuješ sa ľuďom a odpovedáš na maily. Ďakujem ti.

Peter O.
Peter O.

Nedokázal som nadviazať hlbšie spojenie so ženami a vždy ma brali len ako milého chlapca, a stával som sa permanentne ich najlepším priateľom až do bodu, keď sa ma pýtali na rady ohľadom iných chlapoch v ich živote. Bol som ako Dávid hovorí ich emocionálnym tampónom. Vedel som, že coaching je presne to, čo potrebujem. Zo začiatku boli moje výsledky bieda a snaha byť zlým chlapcom bolo pre mňa najprv naozaj ťažké, ale teraz som mal za posledné 4 týždne 9 rôznych stretnutí so ženami a s dvomi som to dotiahol až do postele. Jednoducho paráda! Výsledky o ktorých som vždy len sníval. Teraz s hrdosťou môžem povedať, že som tým zlým chlapcom, ktorého ženy chcú a milujú. Tento coaching ti zvýši tvoje sebavedomie vo všetkých oblastiach života, nie iba v randení. Otvorí ti oči na nový prístup k životu - k úspešnému životu! Býval som hanblivý, nevedel som sa prihovoriť ženám a teraz som šokovaný výsledkami aké mám dnes. Ako bonus je k tomu Dávidova motivácia, ktorú jednoducho nie je možné od neho nepochytiť. Jednoznačne by som odporúčal Dávidov VIP coaching všetkým milým chlapcom (tak ako som bol ja). Ak si hanblivý a vždy u žien skončíš v kamarátskej zóne, alebo jednoducho nevieš ako u nich stupňovať príťažlivosť, tento coaching je presne pre teba. Prakticky pre všetkých chlapov, ktorí strácajú ženy kvoli hajzlom. Ďakujem ti Dávid! Som veľmi spokojný zákazník, a naozaj ti dlžím brutál veľa, pretože si mi zmenil život…

Roman L.
Roman L.

Bol som sračka. A to sa fakt vyjadrujem jemne. Nevedel som, že som na tom až tak zle. Kým som nenašiel teba. Najviac sa mi páčilo ako sme si na začiatku sadli a ako zrazu zmizlo, že som pre teba len zákazníkom. Mal som pocit, že sa poznáme už roky. Nebol som sračka vždy, ale vždy som dovolil ženám zobrať moje mužstvo a len vďaka tebe som ho získal späť. Našiel som opäť svoje “gule” - len tým, že si so mnou naozaj makal tak, ako som to potreboval a nič mi nedal zadarmo. Naučil si ma pýtať sa sám seba, čo vlastne chcem. A to jednoznačne už viem. Ďakujem ti Dávid.

Martin M.
Martin M.

Prihovoriť sa ženskej a mať pri tom aj sebavedomie? Pred tým ako som si “zamakal” s Dávidom to bola najťažšia vec akú kedy odo mňa mohol niekto žiadať. Teraz? Cítim sa oveľa uvoľnenejší keď sa rozprávam s hocikým, a oveľa menej riešim svoj strach a viem sa konečne sústrediť na hlavne na ženy :-). Dávid učí ľudí o čom to je byť sebavedomý vo veľa veciach. Nedostanete od neho len nejaký návod na prihovorenie sa žene či vzťah, ale budete sa cítiť naozaj sebavedomí od základu a schopní ísť si za tým, čo naozaj v živote chcete.

Default Avatar55
Stano

Nikdy som nedokázal udržať si ženu. Nedarilo sa mi udržať jej záujem o mňa, keď už sme podľa mňa boli na ceste k “vzťahu”. Vždy som jej dával všetku moc. A každá si ju zobrala a vykašľala sa na mňa. Preto som si objednal coaching u Dávida, pretože som chcel dosiahnuť viac vo svojom spoločenskom živote a hlavne vo vzťahu so ženami. Dávam do praxe všetko čo si ma naučil, a rozprávam sa so všetkými ženami bez výnimky! Teraz to vidím inak ako predtým. Konečne som si istý, že som dostatočný na to aby som dostal to dievča, ktoré chcem. Som dostatočne silný pustiť ju k vode, keď mi nedá to, čo aj ja jej. Dávam seba a svoje štastie na prvé miesto, bez toho, aby som potreboval ženu. Tvoj coaching ma zobudil. Chlapi by sa mali naučiť, že nie je nutné stratiť svoju silu pri žene, aby ich chcela. Ak sa jej vzdajú, nikdy nebudú naozaj šťastní. Ak si je žena vedomá toho, že ak si to u teba pokazí, tak si vieš kedykoľvek nájsť inú ženu, potom je to pre ňu neskutočne príťažlivé. David len tak ďalej a pokračuj v tom, čo robíš, pretože veľa chlapov by mohlo z tvojich vedomostí benefitovať. Pomohol si mi uvedomiť si, že som skvelý chlap a viac nie len rohožka.

Luboš M.
Luboš M.

Mojou najväčšou bariérou bol môj skeptizmus. Vedel som, že potrebujem urobiť niečo pozitívne aby som zmenil svoje myslenie, a to sa aj podarilo. Čo som však naozaj mal rád, boli tvoje skúsenosti zo života. Páčilo sa mi ako sa podobali na tie moje a som rád, že si sa o ne so mnou podelil. Tvoj coaching mi dal sebavedomie a už teraz som začal dávať do praxe kopec toho, čo si ma naučil! Čo viac by som mohol chcieť? Cítim denno denne, že dokážem žiť svoj život ako chcem ja, a očakávam pozitívne veci každý deň. Coaching s tebou mi ukázal ako žiť svoj život pozitívnejšie a kvalitnejšie. Strávil som niekoľko rokov nahánaním sa za úspechom, ale nestrávil som ani sekundu nad budovaním vzťahov. Teraz sa vďaka tvojim radám (ktoré sú naozaj nenahraditeľné) pozerám na svet nanovo, inak a pozitívnejšie.

Viktor T.
Viktor T.

Na začiatku programu som veľmi tomu neveril, aby sa taký "starec", zabehnutý v tak tvrdých koľajach povinností a starostí všedných dní, ktorý videl život iba v práci a povinnostiach mohol vôbec zmeniť, ak tak určite nie za takú krátku dobu! Trvalo to hoci nie štyri mesiace, ale šesť, kde mi postupne i vďaka Dávidovi a jeho návodom došlo a dnes to vidím ako ostrý obraz, že všetko je o postoji, prístupe k životu! Život je naozaj úžasný a na svete je veľa krásnych miest a perfektných ľudí, teda nikto si nezaslúži byť uzavretý do väzenia, či už z princípu náklonnosti, lásky ako i rodinných a pracovných povinností! Je dôležité to úmerne vyvážiť, aby sme si užívali života a stáli si za svojimi rozhodnutiami, inak si sami ten život kazíme... Vďaka Dávidovi a jeho koučingu mi to bolo postupne a super formou vtierané pod kožu a neustálym opakovaním situacii a svojich pevných postojov sa môj život radikálne mení. Ďakujem a oodporúčam všetkým, ktorí si už nevedia rady a chcú zmeniť svoj doterajší život!

Martin V.
Martin V.

Chcem sa ti poďakovať Dávid za tie najkrajšie dni aké som kedy mal. Tvoj coaching je absolútne fenomém sám o sebe. Získal som viac sebavedomia za tie dva dni, ktoré sme spolu strávili, ako za akékoľvek dni a skúsenosti v mojom živote. Bola to najlepšia investícia času a peňazí akú som kedy urobil.

Peter O.
Peter O.

Keď ma dva roky dozadu Dávid coachoval, zmenil som sa z rozbehnutého pickup artistu (zvodca umeleca) na MUŽA, s ktorým sa chce každé dievča viac spoznať. Kompletne mi predefinoval moju hru až do bodu, keď to už hrou ani nenazývam… pretože viem, že ma ženy chcú pretože som to JA!

Karol D.
Karol D.

Milý Dávid. Včera sme dokončili môj coaching. Zo začiatku som sa cítil ako keby si rozprával iným jazykom, no to len preto, pretože som bojoval vnútorne s tým, čo mi hovoríš a bál som sa zmeny. Potom ma to ale koplo - toto je presne to, čo som tak dlho hľadal a nevedel popísať, čo vlastne hľadám. Mám 29 rokov, dobre vyzerám, som rozumný a zábavný, ale aj keď mám všetky tieto kladné charakteristiky, nikdy som nechápal ako priťahovať ženy a ako spôsobiť aby som bol ten, do ktorého sa zaľúbia. Nikdy som nebol hajzel alebo klamár, a nikdy som sa takým ani nechcel stať. Už som si myslel, že nenájdem také “pickup” metódy, za ktorými by som si stál. Ale ty si mi ukázal iný smer. Konečne mi docvaklo, že tu je chlap, ktorý vie o čom hovorí. Aspoň ja som u teba našiel neskutočné množstvo vedomostí, ktoré mi pomôže zvýšiť úspech u žien, bez toho, aby som sa stal hajzlom alebo klamárom, alebo manipulatívnym parchantom - tými vecami, ktoré nie som ja. Uvedmil som si, že keď sústredím svoju energiu na moje vlastné osobné dobrodružstvá a ciele v živote, dostať tú alebo hentú ženu už nie je pre mňa tak dôležité. Ďakujem ti za všetko a len tak ďalej!

Stano B.
Stano B.

Toto je ta krása, čo učí Dávid - je to podklad pre akúkoľvek externú metódu. Sú to vzorce zmýšľania, životný štýl a vyššia forma interakcie, ktorá bude stále viac a viac vidieť v správaní mužov. Je ťažké dať to do vlastných slov. Je veľmi ťažké vysvetliť ako sa moja hra a ja ako osoba zmenili k lepšiemu odkedy som začal počúvať Dávidove rady. Ženy mi hovoria rôzne veci, ktoré som niekedy sníval aby mi ich hovorili: že som charmizmatický, neodolateľný, že som zvodca, že je so mnou zábava, že okolo seba šírim energiu. Nemohol by som byť šťastnejší s tým ako sa veci menia k lepšiemu.

Šimon U.
Šimon U.

David, nebol som si istý, či tvoj osobný coaching bude hodný tých penazí, ale keď som sa so ženami rozprával (a to len “divnými”) tak raz za mesiac alebo menej, teraz sa rozprávam so ženami všade! Už to nie je o tom aby som sa prihováral ja im, teraz sa na mňa usmievajú oni, a prichádzajú sa prihovoriť. Viem, časť toho je reč tela, ktorú si ma naučil, ale myslím si, že dokážu vo mne vycítiť aj tie hlbšie veci, ktoré si ma naučil. Dokážu ženy vidieť chlapa, ktorý miluje ženy len na prvý pohľad? Neviem. Ale ak nie, tak inak to neviem opísať.

Peter H.
Peter H.

Nedokážem opísať ako mi David zmenil život. NEUVERITEĽNE! Jedine tak sa to dá povedať. Jeho coaching mi zmenil život doslova za noc. Zabudnite že veci so ženami sa zmenili za jednú noc - znova som si spomenul na svoju misiu a dobrodružstvá v živote. Ďakujem za vyslovenie toho, čo som cítil v sebe už roky. Ďakujem, ďakujem, ďakujem! Toto vo mne zobudilo niečo, čo sa nepodarilo žiadným sebepomocným knižkám, či serverom. Bolo to ako prísť domov a objaviť tú radosť zo života, ktorú som mal, keď som mal 8 a žiadne vnútorné bariéry alebo pocitu, že niečo nesedí.

Dominik F.
Dominik F.

Bol som úplne užasnutý nad zistením, koľko vecí som nevedel… Tvoje videá ma posunuli z hodnoty 3 na 8 v rámci úspechu u žien. Myslel som si, že moja hra je už na maxime a viac z toho už nebude, a potom som si dal tvoj osobný coaching. ÚŽASNÉ! Sedel som oproti tebe a nezmohol som sa na veľa “odporu”, len vytiahol som pero a papier a písal som. Teraz ženy v mojej robote majú súťaž v tom, ktorá sa so mnou vyspí skôr (samozrejme, už mám priateľku, hehe).

Róbert K.
Róbert K.

Tvoja prezentácia bola jednoducho najlepšia z pohľadu dospelosti a v obrovskom posune v rámci vedomostí oveľa ďalej, ako som sa naučil hocikde inde. Tieto veci je nutné ukázať na dennom svetle aby pomohli chlapom ako ja, ktorí zatiaľ nezvládli túto časť svojho života.

Fedor V.
Fedor V.

Vrátil si mi späť moje sny… Znamená to pre mňa veľmi veľa, tráviť čas s niekým ako si ty, kto si naozaj stojí za tým, čo robí a je taký šťastný keď sa môže podeliť o svoje vedomosti a vášeň. Je naozaj ťažké vyjadriť slovami, čo si pre mňa urobil, ale vrátiť mi späť moje sny je k tomu najbližšie.

Maťo T.
Maťo T.

Každá minúta tvojich materiálov je ako objavovanie nového teritória života v nebi - samé vzrušenie a inšpirácia. tak či tak som rad že som zainvestoval do tvojich coachingov svoje peniaze a zistil som že jednoducho nič iné ako aktivita neexistuje. Každý nech si hovorí to svoje, no ja si teraz už rozvíjam svoj vlastný životný plán. Ešte raz ďakujem za tvoje materiály a impulzy. Ak je niekto, kto pochybuje o tvojej kvalifikácii, jediné čo môžem povedať, že ak si máš zobrať na toto aj úver, tak je to ABSOLÚTNE hodne tých peňazí, ak je tvoj cieľ úspech v živote.

Igor V.
Igor V.

Kua, kde si bol celý ten čas? Odpadávam z toho čo som videl a počul od teba v tvojej akadémii. Tvoje informácie triafajú naozaj klinec po hlavičke a to 10 kg kladivom, oproti ostatným, ktoré škrabkajú len po povrchu. Teraz viem, že budem mať úspech, pretože viem, že mi chýbajú schopnosti v tomto smere a neviem sa dočkať ako dám do praxe to čo som sa tu naučil a zdokonaľoval sa ďalej a ďalej, pretože už sa nebojím tak ako predtým. A viem, že sa dostanem so ženami ďalej ako len pozdraviť ich - ahoj.

Alex B.
Alex B.

Tvoj osobný coaching mi naozaj otvoril oči o čom vlastne sebavedomie reálne je. Dal si mi naozaj neskutočne veľa nových nápadov a ukázal nové možnosti ako zmeniť môj život a ako z neho urobiť to čo chcem ja. Chlapi nechápu, že priťahovanie žien ide ruka v ruke so špecifickým životným štýlom. Nemôžeš očakávať, že budeš žiť rovnako a ženy sa budú predbiehať pri tvojich dverách - musíš urobiť zmenu v živote. A to je to v čom mi pomohol tvoj coaching. Ako výsledok priťahujem ženy nie len občasne ale konštante, pretože viem že žijem ten životný štýl muža, ktorý priťahuje ženy. Ďakujem ti Dávid!

Palo I.
Palo I.

Myslím si, že najväčšia hodnota tvojej práce je konštantný zdroj motivácie a nových impulzov na zmýšľanie. Rozprávaš o veciach, ktoré každý chlap prežíva, ale bojí sa o nich rozprávať nahlas. Viem je to náš "chlapský" problém, ale ty sa nehanbíš a za to naozaj skláňam klobúk, že si sa podujal o tom rozprávať. Fakt ďakujem za to že máš na to žalúdok a nervy prekročiť túto bariéru. Prekonať svoj strach je ďalšia lekcia ktorú si mi dal a nie len so ženami.

Marek Z.
Marek Z.

Pred dvoma týždňami som si pozrel tvoju prednášku o sebavedomí a nemohol som prestať nad tým rozmýšľať. Je to absolútne hodné každého eura, a najviac ma "hnevalo", že to dáva všetko zmysel. Nemohol som uveriť, že všetky moje vzťahy dopadli tak zle ako dopadli, pretože som bol len beta psíček a nestíhal som tým alfa samcom čo mi moje ženy preberali. Ďakujem ti za tvoju prácu čo dávaš do celého tvojho serveru, tak aby každý čo je naozaj chytrý dostatočne na to aby si zaplatil a nehľadal len zadarácke polopravdy a dostal tie ženy, o ktorých sníva.

Peter K.
Peter K.

Výborná práca Dávid! Vyskúšal som si viac produktov a coachingov od iných v tejto našej malej republike a už len tvoje videjka sú komplexné jak hrom. Páči sa mi dôraz na vnútro a nie len zovňajšok. Teória sebavedomia mi fakt vypálila rybník. Len tak ďalej!

Ľubomír B.
Ľubomír B.

Videl som tvoj server a povedal som si že to risknem. Keby som vedel čo všetko od teba dostanem, zaplatil by som kľudne aj dvojnásobok. Po zhliadnutí prvého videa hneď na druhý deň som sa začal pozerať na ženy v úplne novom smere. Najlepšia časť je ale tá, že sa začali za mnou obzerať ony. Si jednoducho alfa!

Gabriel R.
Gabriel R.

Chcel som ti len poďakovať Dávid za tvoje videjka, ktoré absolútne zmenili môj model reality a samozrejme môj život. Mám skoro 30 a vďaka tebe a pomoci ostatných sa konečne stávam mužom. Alfa samcom! Zmenil si môj život a postaral sa o to, že budem mat ešte úspech aj v sexuálnom živote. V tejto dobe informácii sú naozaj vedomosti tá pravá moc a vyzerá to tak, že teraz mám skoro perfektné informácie aký je tento svet naozaj. Veľká vďaka!

Jaroslav O.
Jaroslav O.

Dávid je jedným z mála mužov, ktorý sa venuje alfa štýlu a rozvíjaniu vnútornej hry. Vysvetľuje, čo znamená byť mužom, ktorý priťahuje ženy na základe charakteru a čaru vlastnej osobnosti.

Tono C.
Tono C.

Po desiatich rokoch manželstva som mal obrovské obavy z toho vrátiť sa späť a začať znovu randiť. V skutočnosti to však nebolo až také strašné. Vďaka tvojim radám a pomoci sa prvotný strach a úzkosť zmenili na sebavedomie a radosť z randenia. Občas mám pri ženách pocit dieťaťa v predajni plnej hračiek.

Patrik E.
Patrik E.

Rodina a priatelia si všimli, že som oveľa istejší v tom čo robím, asertívnejší a spokojnejší. Cítim sa uvoľnene, keď idem von a viem, že stretnem ženy, s ktorými si vďaka rozhovoru zdokonaľujem svoje novoobjavené zručnosti. Dávid a jeho rady ma dali „dokopy“ a už viac nie som tým podpriemerným trupíkom, čo pred ženou vždy sklopí hlavu. Chlapi ak sa rozhodujete kam investovať svoje peniaze, potom berte ohľad na kvalitu milostného života, ktorý s týmto kurzom môžete dosiahnúť.

Tomáš B.
Tomáš B.

Čítal som množstvo návodov a pozrel množstvo videí o tom, ako zbaliť ženy, ale nič z toho mi nedalo to, čo coaching od teba. Samozrejme, spočiatku som si aj ja hovoril „Kto si už len nechá radiť od druhého chlapa ako byť pre ženy príťažlivým a tým neodolateľným pánom dokonalým?“ Ale coaching s Dávidom bolo to, čo ma pozdvihlo a nakopalo moje egoistické „ja“ pekne do zadku (niektoré slová mi rezonujú v ušiach doteraz). Chlapi, nie je hanbou uvedomiť si, že to so ženami jednoducho nevieme.

Boris D.
Boris D.

Nikdy som nemal dôvod nikomu tak veľmi poďakovať ako tebe. Ďakujem za prekonanie vlastného strachu z oslovenia žien. Robíš skvelú prácu. Zmenil si môj život zázračným spôsobom.

Rado L.
Rado L.

Neveril som, že taká drobnosť akou je reč tela mi pomôže v tom, aby ku mne ženy boli otvorené, usmievali sa na mňa a mali o mňa záujem. Občas sa cítim ako boh. Naozaj sa dá byť tým chlapom, čo vojde do miestnosti a ľudia sa budú pýtať, kto je to. Dúfam, Dávid, že ťa nikdy neomrzí robiť to, čo robíš, pretože to robíš fantasticky!

Dušan H.
Dušan H.

Nikdy som si neuvedomoval, ako som si znižoval úspech u žien tým, keď som si myslel, aký som skvelý a dokonalý. Až pokým mi Dávid neotvoril oči a neukázal aký reálne musím byť, aby som bol u žien úspešný. Chlapi potrebujú vedieť, že majú na to, získať kvalitnú ženu, a to len vďaka vlastným schopnostiam a vlastnému štýlu.

Eugen F.
Eugen F.

Mám chuť kričať do sveta aby chlapi otvorili oči. Musia sa naučiť, že je dôležité byť sám sebou a byť alfa ináč si s nami budú ženy zametať. Budeme stále tými priemernými. Som šťastný, že už taký nie som. Vďaka Dávidovi mám sebavedomie a neuveriteľný úspech u žien. Občas stačí pohľad 🙂

Mário B.
Mário B.

Úspech so ženami mi zrazu príde tak jednoduchý ako viazanie šnúrok na topánke. Rád by som povedal všetkým chlapom, že je to len o tom priznať si slabosť a zamakať na sebe. Veď ženy sú tie najúžasnejšie stvorenia na svete. Raz tomuto alfa štýlu naučím aj svojho syna.

Ivan T.
Ivan T.

Po koučingu mám sebavedomie, pocit samostatnosti a vnútorný pocit že môžem získať akúkoľvek ženu. Prial by som si vedieť o alfa štýle oveľa skôr.

Martin P.
Martin P.

Čo bolo najväčšou prekážkou, ktorá mi bránila dať sa na koučing s Dávidom? Priznávam že to boli peniaze. Bol som „neveriaci Tomáš“, ktorý nechcel platiť za niečo čomu neveril, že je reálne možné. Vždy som si myslel, že na to, aby ma ženy chceli nepotrebujem nejaký hlúpy koučing. Myslel som si, že to všetko viem, alebo len vina je vždy v ženách. No keď môj štvrtý niekoľkoročný vzťah v poradí opäť skončil fiaskom, priznal som si chybu a rozhodol som sa vyskúšať nechať si pomôcť. A čo som si povedal potom? Ja somár, že som sa na to nedal už oveľa skôr.

Lukáš S.
Lukáš S.

Dávid je skvelým zdrojom rád pre mužov, ktorí hľadajú pomoc ako začať robiť to čo naozaj milujete a to žiť v harmónii so ženami.

Igor K.
Igor K.

Vrelo odporúčam Dávida a jeho koučing! Ponúka kopec super informácii a overené rady na dosiahnutie úspechu so ženami. Nepoznám chlapa, ktorý by bol šťastnejší a spokojnejší ako som momentálne ja.

Roman T.
Roman T.

Dávidova práca je zhmotnením toho, že naozaj žije to čo učí a to je pravda. Verí tomu, čo rozpráva - a hlavne tým aj žije. Pomohol mi tak aj vytvoriť môj úspech so ženami. To on mi definoval realitu. On definoval môj jedinečný alfa životný štýl.

Viktor N.
Viktor N.

Koučing s Dávidom, to sú jasné a zmysluplné rady a príklady, ktoré mi budú rezonovať v mysli ešte dlho. Pomohol mi uveriť, že môj život má zmysel a že ak použijem správne nástroje a ak budem makať tak dosiahnem vytúžené. Dávid mi neskutočne pomohol vo všetkých smeroch môjho života. Ešte raz vďaka za to že mám odvahu veriť sám sebe.

Tibor D.
Tibor D.

Dávid je povzbudzujúcim a motivujúcim zdrojom pre všetkých, ktorí uvažujú o zmene vo svojom živote. Ponúkol mi stratégie a typy ako si zdvihnúť sebavedomie a celý čas mi dával podporu, ktorú som potrebovala, aby som bola spokojná, šťastná a žiadaná.

Ivana J.
Ivana J.

Keď mi kamoš navrhol Dávida ako kouča bol som skeptický. Neveril som, že by ma naozaj mohol naučiť byť chlapom. Ale po absolvovaní kurzu je zo mňa úplne nový človek s novým produktívnejším a sebavedomejším životom. Naučil ma vidieť veci z nového uhla pohľadu. Naučil ma ako komunikovať so ženami, ako byť sám sebou a ako byť alfa. Ako sa tešiť zo života viac ako len materiálne ale aj vnútorne. Už rozdávam úsmev tak ako on!

Milan K.
Milan K.

Pred niekoľkými mesiacmi som nadobudla pocit, že mi niečo chýba a potrebujem to nájsť. Nevedela som čo to je, kde to hľadať a či sa to vôbec dá nájsť. Vedela som len to, že nemôžem ostať v stave, v ktorom som sa nachádzala. A tak som začala pátrať. Hľadala som odpoveď na rôznych fórach, vo videách na Internete, článkoch. Pred ľuďmi som o tom nehovorila, pretože som čakala nepochopenie z ich strany. Na sklonku minulého roka sa často skloňoval dátum konca sveta, resp. nového začiatku. Čakala som, že to možno nájdem potom. Odpoveď neprichádzala a vo vnútri ma to škrelo čoraz viac a viac.
Verím v to, že do života vám človek nevstúpi len tak náhodou a má vám niečo zo seba odovzdať, aby vás posunul. Nie náhodou mi do života v posledných dňoch vstúpil človek, ktorý mi pomáha nájsť vnútorný pokoj, vypnúť hlavu, tešiť sa z maličkostí a čo je pre mňa najpodstatnejšie – nebáť sa robiť chyby. To bola tá najväčšia chyba. Pretože kvôli tomuto strachu som sa nepúšťala do nových vecí. Pred svojím okolím som bola vždy tou dokonalou, ktorá chyby nerobí. A tak ukrutne som si chcela tento status zachovať, že som radšej vo vnútri trpela len aby som nesklamala okolie.
Ani neviem prečo, ale tomu človeku som začala veriť už po prvom stretnutí (čo u mňa nikdy predtým neexistovalo). Toto stretnutie vo mne zanechalo tak hlbokú stopu a najmä túžbu dozvedieť sa viac a viac sa posunúť k vyriešeniu môjho vnútorného problému, že som sa s ním musela stretnúť znova. Moja predstava bola: „Ty mi povieš, čo mám urobiť a ja to urobím“. Ale vôbec to tak nefungovalo . Potrebovala som si to uvedomiť sama. On ma naviedol kam mám ísť a častokrát povedal do očí také pravdy, ktoré som si nedokázala priznať ani sama pred sebou. Rozprávali sme sa o veciach bežných aj o tých, nad ktorými som sa nikdy nezamyslela. A pritom som sa s nimi stretávala každý deň a robila ich automaticky.
Jasné, nestačí sa s niekým raz či dvakrát stretnúť. A určite nemôžem povedať, že už som „za vodou“. Ale viem, že tam pomaličky smerujem. S určitosťou viem povedať len to, že sa cítim lepšie, prestala som mať pocit beznádeje, som sebavedomejšia a vnútorne sa cítim kľudnejšia. A cíti to zo mňa aj moje okolie.

Miriam O.
Miriam O.

V živote nikdy som nezažila pocit prázdnej hlavy. Nemyslieť na nič iba byť. Moje prebudenie, osvietenie, prebratie sa bolo úplne úžasné. Ten pocit prázdnej hlavy bol jedinečný, prvý, snáď nie posledný. Plná hlava myšlienok nad debatami z celého dňa. A večer úplne nezmyselný výbuch smiechu a nájdenie sa v Kung-fu Pande. Pri päťmínutovom výbuchu smiechu sa mi úplne vyčistila hlava, nič tam nebolo, ani len jedna myšlienka, iba som počula svoj vlastný smiech. A nastalo to krásne ticho a prázdno. Všetko mi bolo odrazu jasné. Nedalo mi prestať usmievať sa. Všetko sa mi zdalo neskutočne jednoduché. Vždy som uvoľnenie nachádzala v plači a teraz mi Dávid ukázal, že to môže nastať aj pri úžasnom uvoľňujúcom smiechu, ktorý som nezažila roky. Dokonca som registrovala tikot hodín a samu seba, užívala som si minútku po minútke seba. Nič okolo mňa ma nezaujímalo. Neregistrovala som ako sa na mňa pozerá Dávid, čo si o mne bude myslieť ako predtým. Neregistrovala som autá vonku, ale tikot hodín. Nie vonkajší svet, ale vnútorný a seba samu. Bolo to niečo neskutočne úžasné a nedokážem k tomu prirovnať nič na svete. Bol to mix všetkých pocitov a pritom kľud myšlienok, ticho. Odvtedy sa zobúdzam každé ráno s úsmevom, vidím a vnímam, že veci robím inak. Uvedomujem si to. Rozmýšľam nad tým. Minimum vecí som nechala na automatiku mysle. A vlastne toto mi Dávid hovoril, o tom sme sa bavili a ja tomu všetkému chápem až teraz. Krásny pocit uvedomovať si čo robím, ako robím, prečo robím, ako hovorím, čo hovorím, čo tým sledujem, komu pomôžem...

Andrea L.
Andrea L.

Mal som niekoľko dlhoročných vzťahov, jeden bol až štvorročný a skoro sme sa vzali. Nejakým spôsobom, ale vždy moje vzťahy skončili a ostal som stáť s blbým pocitom, že som buď urobil alebo naopak neurobil niečo, čo bolo hlavným dôvodom rozchodu. Mal som pocit, že nechápem systému vzťahov. Chcel som aby môj najnovší vzťah naozaj vydržal a preto som sa rozhodol pre Dávida. Teraz mám čistejší pohľad a presnejšie vedomosti o dynamike vzťahov. Viem čo hľadať vo svojej budúcej manželke. Toto malo neskutočný dopad na moje sebavedomie, pretože teraz viem, že mám ako muž pre ženu v dlhodobom vzťahu v ponuke niečo naozaj dobré. Informácie mi boli zrozumiteľne podané a naozaj jednoducho vysvetlené na rýchle pochopenie. Silno odporúčam Dávidov coaching hocikomu, kto chce ženám naozaj porozumieť a naučiť sa komunikácii vo vzťahoch. Sú to veľmi cenné informácie.

Lukáš E.
Lukáš E.

Moja situácia pred tým ako som spoznal Dávida? Bahno, pesimizmus a negatívne pohľady na moju situáciu. Mal som neskutočne všetko naštudované, informácií aj techník, ale nikdy som ich nedokázal pretaviť do toho, aby fungovali. Dávid mi ukázal všetky moje negatívne vzorce myslenia, a že naozaj sa musím rozhodnúť sám, že chcem byť šťastný. Ukázal mi efektívne smery, ako zmeniť svoje myslenie z negatívneho na pozitívne. Ako mi tieto negatívne myšlienky vždy vrazili dýku do chrbta a zmenili moje obavy na realitu. Odporúčam vám chlapi naozaj pozrite sa na to, čo Dávid ponúka serióznejšie. Všetky tie techniky balenia a prihovárania vám nepomôžu, keď nie ste vnútorne nastavení na úspech.

Vladimír J.
Vladimír J.

Ste ready na story o úspechu? Poviem iba ĎAKUJEM kámo, si naozaj trieda. Po coachingoch s tebou sa môj život, ženy, zamestnanie a všetko okolo posunulo za medze, ktoré by som niekedy vôbec považoval za možné. Som v bode, kedy komunikujem a randím s troma ženami za týždeň za posledné 3 mesiace. Bojím sa ísť vyššie, pretože aj pracujem, som aj študentom a  začína to byť ťažké si nájsť toľko času na ženy. Teraz mám ženy, ktoré mi sami dávajú svoje telefónne čísla, a robia prvý krok k tomu, aby sme niekedy išli von. Práve dnes sa ma dve kamarátky pýtali, kedy by sme spolu mohli niečo podniknúť. Neviem ako by som sa ti poďakoval za všetko, čo si mi ukázal. Dúfam, že tento môj komentár inšpiruje ďalších, aby vedeli, že môžu dosiahnuť všetko, čo si len zaumienia!

Adam H.
Adam H.

Dávid je chlap môjho gusta. Jeho zameranie a prístup udiera klinec po hlavičke. Základom bytia je byť mužom- to je váš štartovací bod. Všetko ostatné potom zapadá do seba ako zips. Jedno po druhom a stále vyššie a vyššie.

Default Avatar55
Richard T.

Tieto „alfakecy“ sú úžasné. Nie je to len o ženách, ale je to o tom, dostať zo svojho života čo najviac a nie len uspokojiť sa s tým, čo pozbierate po ostatných.

Miro K.
Miro K.

Dávid, vyskúšal som viacero stránok, ktoré mi sľubovali, že vyliečia môj problém, nech je to čokoľvek. Pravda však je, že tvoj prístup je najlepší, aký som kedy videl. Je to jediný, ktorý dáva zmysel. Jediný prístup k problému, ktorý funguje. Väčšina chlapov nemá ani potuchy, čo robia zle. Len tak ďalej! Si jediný, ktorý má tie správne myšlienky.

Default Avatar55
Mário L.

Dávid Hanc je jeden z mála coachov, ktorí sa hrabú aj pod povrchom len jednoduchého balenia a priťahovania žien a ukazuje ako priťahovať ženy silou vlastného charakteru a s tým aj súvisiace vyžarovanie počnúc úsmevom a končiac pohľadom...

Default Avatar55
Frederik A.

Keby som vedel o Dávidovi skôr, ušetril by som si pár rokov trápenia. Verte mi, Dávid zmenil môj život – a dokáže to aj s vašim! Stačí už len čítať, čo píše a nie je iná možnosť ako uznať, že vie o čom hovorí.

Default Avatar55
Peter B.

Predtým som randil so ženami stále, a vedel som sa s nimi rozprávať, ale nič špeciálne a keď som videl škaredších chlapov ako vždy dostali tie najväčšie je*ačky, vedel som, že musím niečo zmeniť, ak chcem prežiť v tomto svete randenia. Tvoj coaching mi odporučil kamarát, ktorý už u teba absolvoval pár „lekcií“ a nechcel som mu až tak veriť ako o tebe básnil, že čo všetko dokážeš už len tým že vojdeš do Burger Kingu. Najprv som si myslel, že mi rozprávaš stále to isté, čo som už počul dookola inde, ale ako som sa nad tým začal zamýšľať , zistil som, že mi ukazuješ presne tie maličkosti, ktoré sú tak dôležité a ja som si ich nevšímal. Na konci našich „lekcií“ som sa cítil ako mašina a vedel som, že ženy už nemajú šancu mi odolať!

Lubo P.
Lubo P.

Ahoj, Dávid. Chcel by som začať tým, že ti skloním poklonu za to „osvietenie“ a neoceniteľné rady, ktoré si mi počas coachingu dal, a doteraz ma posúvajú ďalej. Vyrastal som v rozvedenej rodine s troma sestrami a mamkou, kde ma viedli úplne zlým smerom v tom, aký by som mal byť chlap. Začal som formovať moje vlastné porozumenie a pohľady pokusmi a omylmi, ale stále to nebolo dostatočné,  aby som pochopil svoju úlohu ako chlap. Čítal som nemálo článkov od ďalších odborníkov na randenie pred tým ako som narazil na tvoj blog, a môžem s čistým svedomím prehlásiť, tvoj blog a osobný prístup bol pre mňa najdôraznejší a najužitočnejší. Najúprimnejšie ďakujem! Posunul si ma v konverzácii so ženami o obrovský krok dopredu, keďže to bol môj najväčší problém.

Oliver N.
Oliver N.

Ahoj, tak to skúsim napísať stručne. Prvé dojmy zo stretnutia s Dávidom? Že UAAAAAA!!!, mozog prepólovaný o 180 stupňov. Stretli sme sa v pekný slnečný deň na cintoríne, pod cukrovarským komínom. Hneď na úvod som dostal toľko nových podnetov, že som začal úplne inak rozmýšľať nad svojim životom. V ten večer som nemohol zaspať, rozmýšľal som nad tým, čo mi ten chlap narozprával. A ako bonus som dostal lekciu z Wing Tsun, v ktorom sa ako začiatočník mám čo učiť. Mal som možnosť si vybrať aj iného kauča, ale Dávid ma presvedčil o svojich všestranných kvalitách. Začínam sa zbavovať syndrómu dobrého chlapca, ktorým ešte stále som, ale už dlho nebudem. Teším sa na ďalšie lekcie.

Default Avatar55
Róbert T.

Coaching s Dávidom bez akýchkoľvek pochýb zmenil môj život. Nikdy som nemal taký úspech so ženami ako mám teraz, vďaka Dávidovi. Naozaj som vďačný za jeho ťažkú prácu a námahu, ktorú do svojich tréningov vkladá, aby vytesal zo mňa naozaj kus skvelého chlapa. Ďakujem Dávid.

Pavol L.
Pavol L.

VIP coaching je neskutočný. Dávid mi pomohol v mojom živote vo viacerých smeroch. Najprv mi pomohol upraviť vnímanie samého seba a potom aj života vo všeobecnosti. Teraz vidím veci úplne ináč. Vďaka tomuto cítim, že je oveľa ľahšie osvojiť si správanie alfa muža. Samozrejme som využil veľa princípov, ktoré mi Dávid vysvetlil aby som si zlepšil sebavedomie a sebadôveru. Výsledok je taký, že cítim, že sa nemusím tak snažiť, aby som priťahoval ženy, pretože to ide jaksi samo od seba. Veľa ľudí to rieši príliš do detailov a rozpitváva všetko na malilinké súčiastky. Dávid vysvetlí všetko v dostatočnom detaile bez toho, aby zahmlil kompletný obraz. Milujem tento coaching, a je to základný kameň môjho osobnostného rastu. Díky Dávid, si macher!

Martin S.
Martin S.

Pamätám si na náš prvý rozhovor. Myslela som si: „namyslený, povýšenecký egocentrik, čo všetko vie, všade bol a kde nebol, tam sa práve chystá.“ Každé jeho slovo sa odrážalo od neviditeľnej bubliny, ktorú som si pred ním spravila. Po pár týždňoch som si všimla, že používam jeho frázy, začínal sa mi dostávať pod kožu. Musela som sa zamyslieť nad tým, čo hovorí a prečo mi to hovorí. Trvalo to dlho, a ani dnes, nie sme na konci. Ale dnes už viem povedať, že som sa skrývala do bubliny, nie pred ním, ale pred svetom. Pripomenul mi ako chutí víťazstvo. Aké to je keď držíte život vo vlastných rukách. Keď veríte vo svoje schopnosti. On vo mňa veril, aj keď ja nie. Život je plný zvratov, a až pády na dno Vás donútia spoznať kto vlastne ste ukážu, aká je vaša sila. Bol pri mne keď som bola na dne a povedal mi: „poď ku mne, ja ťa podvihnem.“ A to aj spravil! Neurobí nič za Vás, ale poskytne Vám všetky možné prostriedky, aby ste uvideli, že to je vo Vás, že na to máte. Spravila som množstvo chýb a želám si spraviť ich ešte aspoň dvakrát toľko, pretože neexistuje lepši spôsob ako sa učiť a rásť. Nič v živote nedostanete za lacný peniaz. Za sny sa platí, už od nepamäti. Teraz som však pripravená zaplatiť za každý jeden. Donútil ma uvažovať o živote a je zvláštne ako často ľudia spájajú život a smrť. Akoby hovorili, že život je protikladom smrti. Ale protikladom smrti je zrod. Život nemá protiklad!   P.S. Pred pár dňami si sa ma opýtal: „Ako chceš žiť svoj život? Buď budeš inšpiráciou pre ostatných, alebo zapadneš do stáda.“ Dávid, už som sa rozhodla budem inšpiráciou A to všetko len vďaka TEBE

Nika C.
Nika C.

Ako žena som dostala možnosť nakuknúť pod pokrievku Dávidovho coachingu a musím uznať, bola som unesená! Toto je to pravé orechové. Tam to všetko začína. Začína to s tebou! Hneď ako začnete odhaľovať, čo všetko je dokážete, poviete si, toto som potrebovala! Všetko, čo ženy kedy chceli a potrebovali u muža, to všetko vám bude ukázané. Dávid vám to ukáže.

Default Avatar55
Viola U.

Dávid tvoje tvrdenia o tom, čo ženy chcú je absolútna pravda. Čítam tvoj blog a mala som možnosť odsedieť si jeden seminár, a jediné, čo môžem na to povedať je FINGER UP!

Default Avatar55
Zoja S.

Dávid vstúpil do môjho života úplnou náhodou. Ešte pár mesiacov, dokonca týždňov predtým ako sme sa prvýkrát stretli, som ani len netušila, že nejaký Dávid existuje a už vôbec nie, že bude mať taký vplyv na môj ďalší život. Netvrdím, že môj život od základu zmenil. To sa za tak krátky čas nepodarí nikomu, ale učí ma vnímať veci okolo mňa inak ako doteraz. Vďaka nemu sa na svet pozerám s určitým nadhľadom, negatívnu energiu si držím od tela, teším sa z maličkostí, ráno sa budím s úsmevom a snažím sa o tento úsmev deliť s inými každý deň. A najlepšie na tom všetko je, že mi ho ľudia naokolo čoraz častejšie opätujú. Viem, že ešte musím vo svojom živote zmeniť veľa, aby som bola dokonale spokojný a šťastný človek ale nebojím sa toho lebo viem, že aj ked nebudem vedieť ako ďalej, mám sa na koho obrátiť.

Katarína S.
Katarína S.

Práca popri Dávidovi bola viac ako povznášajúca. Cítim sa pri svojich rozhodnutiach isto. A vo svojom živote sa chcem posunúť vpred. Dávid má brilantný spôsob ako ma jemne ale rázne nabáda dosiahnuť tie ciele, ktoré si nastavíme každý týždeň. Následná kontrola ma neničí, ale posúva ďalej, kde môžem vyjadriť svoje názory a stále sa cítim byť sama sebe fanúšikom a motiváciou. Dávid pre mňa urobil v oblasti zlepšovania môjho života a vylepšenia môjho pohľadu na moju prácu viac ako som si mohla len vysnívať. Nachádzam úľavu v našich konverzáciách, bez hanby za moje starosti v živote, a keď sa rozlúčime, vždy sa usmievam 🙂

Silvia L.
Silvia L.

Tým, že som zaneprázdnená podnikateľka bolo vždy ťažké dôkladne si poskladať moje myšlienky ohľadom môjho smerovania v živote a rohodnúť sa v ťažkých momentoch, ktoré mi život pravidelne uďeľoval. Našla som úspech vďaka Dávidovi, nielen ohľadom môjho života ako celku, ale aj v oblasti môjho biznisu. Všetci máme nekonečne veľa myšlienok a robíme dôležité rozhodnutia v živote, ale aby sme naozaj reálne zladili naše vlastné myšlienky a dali ich do perspektívy sa mi nie raz ukázalo ako nemožné. Dávid mi pomohol pozerať sa na moje životné situácie z rôznych uhlov, z ktorých sa viem posúvať ďalej. Vidím, že mať svojho coacha je ako mať priateľa, ktorému sa môžeš vyventilovať, len s tým rozdielom, že Dávid nie len počúva, ale aj poradí, ako na tie zádrhele v živote a ako ich zmáknuť.

Emma
Emma

Keď som sa ozvala Dávidovi, mala som otázky či vôbec potrebujem coacha. Myslím si, že je ťažké pre kazdú ženu priznať si, že potrebuje pomôcť, aj keď ona sama pomáha všetkým naokolo. Vždy ma lákalo sa s niekým ako on aspoň porozprávať. Počas našich stretnutí mi Dávid pomohol uvedomiť si, čo vlastne ponúkam ja ako osoba okrem mojej nekončiacej ochoty pomáhať ostatným. Ukázal mi aká som vlastne zraniteľná vo všetkých oblastiach života, ak očakávam to isté od ostatných a pomohol mi pohúť sa z tohto “zaseknutia sa” v živote. Moja najobľúbenejšia časť našich stretnutí bola, keď som videla, že mi Dávid naozaj rozumie na tej najhlbšej úrovni a chápe môj život a moje pohnútky, prečo som veci robila tak ako som robila. Ukázal mi to pomyselné zrkadlo, kde som videla, že nemôžem takto pokračovať a ukázal mi, že aj ja mám miesto na tomto svete, nie len ostatní. Odvtedy sa stále pozerám do svojich poznámok, ktoré ma dokážu vždy udržať motivovanú. Odporučila by som Dávidov coaching všetkým ženám podobným ako ja, ktoré potrebuju pomôcť nájsť smerovanie v živote a vášniach a ako ich žiť a nielen o nich snívať. Najdôležitejšou vecou, ktorú musíte vedieť o coachingu s Dávidom je, že budete mať naozaj pocit vnútorného osvietenia - a to aj tie ženy, ktoré už toho o sebe zistili naozaj veľa. Vždy sa je kam posúvať.

Diana M.
Diana M.

Začala som pracovať s Dávidom pred šiestimi mesiacmi a môžem s hrdosťou povedať, že odvtedy sa môj život posúva pozitívnym smerom, prevažne vďaka jeho coachingu. Naša drina (ako to on nazýva) začala, keď som sa presťahovala do Trnavy, aby som začala svoj nový život. Moja životná situácia bola menej ako ideálna, mala som malé úspory a praktický žiadny smer, akým by som sa chcela v živote vybrať. Mala som akurát tak dvoch pseudokamarátov. Vedela som, že musím veľa vecí zmeniť, ale nevedela som ako. Potom som začala makať s Dávidom a začal sa úplne iný príbeh. S jeho pomocou som si definovala svoj život, aby som mohla naozaj nasledovať svoje vášne a začala spoznávať nových ľudí, znova zmenila aj bývanie, moje divoké vzťahy s mužmi sa upokojili, zmenila som zamestnanie, ktoré mi liezlo totálne na nervy na nové a absolútne skvelé. Dosiahla som pokoj, sebavedomie a našla som novú silu vo svojej schopnosti vytvoriť si život, o ktorom som dovtedy len snívala. Nič z týchto vecí by sa nestalo, keby nebolo Dávida. Dal mi na toto všetko nástroje, zdroje, techniky a podporil ma pri mojom novom kariérnom kroku a ukázal mi, ako sa pozerať na život, v ktorom je prebytok štastia, duševného naplnenia, a toto všetko sa ďalej zveľaduje a rastie, pretože pokračujeme v našej spolupráci. Určite by som odporučila Dávida každej žene, ktorá sa cíti zaseknutá vo svojom živote či práci, a je rozhodnutá vyslobodiť sa, nasledovať svoje túžby a vášne, a vytvoriť si život, po ktorom naozaj z hĺbky duše túži. S vedomosťami, inšpiráciou, motiváciou, podporou a coachingovými schopnosťami Dávida je to všetko možné.

Majka
Majka

Predtým ako som spoznala Dávida bola som úspešná a pracovala som smerom k mojim cieľom, ale on mi pomohol s tým kúskom, ktorý ma delil od ich dosiahnutia. Teraz som schopná dať si všetky myšlienky dokopy a vymyslieť si plán čo a ako ďalej v akejkoľvek oblasti. Samozrejme stále musím dať do toho tú drinu a pot aby som videla výsledok, ale mám tú podporu aby som to dokázala a je neskutočné vidieť ako sa tá práca vypláca! Teraz sa cítim dostatočne silná dosiahnuť hocičo! Všimla som si veľký rozdiel v mojom šťastí, mojim pohľadom na život a mojou schopnosťou lepšie komunikovať s ostatnými.

Ivana K.
Ivana K.

Predtým ako som sa ozvala Dávidovi a urobila zmenu v nastavení mojich cieľov a vízii s presným plánom s dátumom vyhotovenia, cítila som tiahu úzkosti, ktorá obklopovala koncept života. Mala som pocit, že nebudem mať dostatok času zvládať podnikanie, “reálny” job na čiastočný úväzok, či ešte učiť a cvičiť jôgu, starať sa o domácnosť (pranie, varenie, upratovanie, atď.) a mať dostatok času pre rodinu a samú seba. Teraz, keď sme s Dávidom strávili nejaký ten čas a zjednodušili moje potreby a “chcenia” do časového harmonogramu s presne stanovenými prioritami, cítim veľkú úľavu a opadla tá tiaha. Cítim sa istejšie ohľadom môjho života a voľbami, ktoré v ňom robím. Som pripravená si zaboxovať s celým svetom!

Petra V.
Petra V.

Je priam až mne samej neuveriteľné, aká sa cítim sebavedomejšia a reálna samá k sebe a to na dennodennej báze. Určite si mi pomohol eliminovať môj strach a ísť si za tým, čo naozaj v živote a vo svojej kariére chcem. Cítim, že som úplne iná osoba, ako tá minulý rok, a tú zmenu milujem!

Nikoleta L.
Nikoleta L.

Dávidov pozitivizmus je nákazlivý 🙂 Je to ten typ osoby, vďaka ktorej cítiš, že dokážeš byť oveľa viac a lepšia ako si myslíš. Jeho pozitívna energia žiari absolútne všade, a práve tá žiara osvieti všetko okolo teba. Už viac neuvidíš žiadnu temnotu.

Andrea I.
Andrea I.

Je na tom niečo čarovné, ak sa stretnú osoby s podobným myslením. Odchádzam od Dávida čerstvá a ready potrápiť sa s akoukoľvek úlohou, ktorá sa predtým zdala nezvládnuteľná. Je to tou podporou, ktorú od neho dostávam. Milujem stretnúť sa s ľudmi, ktorí majú ciele a je priam radosť brainstormovať nápady a možnosti ako dosiahnuť to, čo chceme bez hanby odmietania, pretože len týmto smerom sa vo mne zobúdza kreativita a pohyb smerom k činom. Je aj ukľudňujúce odchádzať s pocitom, že sa môžem naňho obrátiť, kedykoľvek budem potrebovať.

Anna E.
Anna E.

Interakcia s týmto chlapom bola presne to, čo som potrebovala v živote: podporný systém ale očami muža. Nevysvetľujte si to zle, mám manžela a dvoch bratov, ktorých milujem nadovšetko, ale je niečo na tom mať chlapa, ktorý rozumie ženskému zmýšľaniu a nesúdi ťa, alebo prehnane ťa nechráni (ako bráchovia väčšinou robia). Ako starnem, uvedomujem si, že mať podobne zmýšľajúce osoby okolo seba je jeden z najvitálnejších aspektov rastu do tvojho autentického JA a žiť na plné obrátky, čo sa aj naozaj deje odkedy poznám Dávida!

Jana
Jana

Prišla som za Dávidom s túžbou báť sa menej ísť krok vpred a byť viac ochotná v živote riskovať. Môj život bol v tom čase skvelý, ale ja som chcela VIAC. Rozkvitať profesionálne ale aj osobne a nájsť svoje vnútorné sebavedomie. Po pár mesiacoch práce s Dávidom som cítila akési “zobudenie” a totálnu transformáciu. Vyjasnila som si veci, čo boli pre mňa naozaj dôležité a ešte som aj začala nový biznis - ten, pre ktorý som ochotná pracovať z neskutočnou vášňou a perfektne sedí k mojim vnútorným hodnotám. Milujem Dávidove neoblomné odhodlanie posúvať ma mimo moju komfortnú zónu a neriešiť moje výhovorky, či ospravedlňovanie, rovnako ako nechať zodpovednosť za moje činy len mne, keďže som si ich sama stanovila. Bol presne tým, koho som potrebovala vo svojom živote. Ďakujem ti, Dávid, že si mi držal ruku, keď som chcela skočiť, a postrčil ma, keď som to potrebovala.

Martina A.
Martina A.

Chcela som pracovať s Dávidom, aby som si uvedomila, čo je v mojom živote dôležité aby som mohla koncentrovať svoje aktivity na veci “dôležité pre mňa”. Pomohol mi ponoriť sa do mojich hodnôt a naozaj vidieť, čo je kľúčové ako v mojom živote, tak aj v biznise.

Zuzana K.
Zuzana K.

Pracovala som už s coachmi na veľa veciach ohľadom môjho “bytia” a vyhľadala som Dávida, aby mi pomohol s ďalšími kúskami. Hovorila som veľakrát “áno” na veci, s ktorými som si nebola istá a príliš veľakrát som nepovedala “nie” veciam, ktoré mi vôbec neprosperovali. Teraz už hovorím “áno”  len na veci, ktoré sú pre mňa naozaj prospešné a ktoré ma živia vnútorne. Milujem, keď mi Dávid vráti moje bullshity späť a nenechá ich len tak. Je naozaj oddaný tomu čo robí a naozaj pevný vo svojich postojoch. Čo sa naozaj vylepšilo je moje NIE ku požiadavkám hlavne v práci, ktoré mi nerobia radosť. Počúvať môj vnútorný hlas, ktorý vie, že žijeme len raz a núti ma žiť naozaj autenticky, nie fake pre iných ľudí. Vyťahuje moje strachy na svetlo, aby som ich nenechala riadiť môj život a aby som si uvedomila, že v strachu sa nedá žiť. Nie ak si plním hlavu nezmyslami.

Natália P.
Natália P.

Bola som na veľmi ťažkom a drsnom mieste v mojom živote pred tým ako som stretla Dávida. Bola som smutná, chýbala mi láska samej k sebe, cítila som sa bez budúcnosti, spochybňovala som svoju cestu a až príliš počúvala rady ostatných. Bola som hlúpa, robila som veci len preto, aby na mňa neboli ostatní nahnevaní, ale vôbec som nebola šťastná, že som niečo urobila. Môj strach mal nado mnou kompletnú kontrolu. Potom ako som pracovala s Dávidom jeden na jedného, môžem sa s hrdosťou pochváliť, že som na ceste sebalásky a akceptovania, učenia sa kto som, učím sa stáť si za svojim názorom a hodnotami, uvedomiť si, čo sú to za hodnoty a čo pre mňa znamenajú. Učím sa nakopávať strachu riť :).  Vždy som cítila, ako keby bolo so mnou niečo v neporiadku, pretože som nebola na podobnej ceste ako moji rovesníci a s Dávidom som sa naučila, že som presne tam, kde mám byť, a že som skvelá a táto cesta je nádherná. Je to neskutočný pocit mať tú silu späť v živote a nenechať ostatných kontrolovať moje pocity. Som tiež hrdá na to, že moje myšlienky sa náramne vylepšili a zlepšilo sa aj moje sebavedomie a dôvera v seba! Najužitočnejšia vec, ktorú som sa naučila bola, že všetko pochádza najprv z lásky k sebe. VŠETKO!

Katka R.
Katka R.

Jedným z najväčších darov, ktoré Dávid má, je jeho pochopenie na to kde si v živote bola a silno ťa viesť tam, kde ideš. Je viac ako len coach. Je laserovým lúčom pravdy, ktorý pretne tvoju temnotu.

Lucia V.
Lucia V.

Naozaj zbožňujem coaching s Dávidom! S jeho tvrdou láskou, bezbullshitovom štýle, a mozogzasekávajúcim humorom, Dávid má miesto len pre najkrajšie drahokamy, aby ožiarili miestnosť. Stále sa udivujem, že mi dokáže ukázať, ako hlboko viem do seba siahnuť a nájsť viac a viac právd… a to všetko s úškrnom na tvári, že sakra znova mal pravdu 🙂

Dana P.
Dana P.

Pred coachingom s Dávidom Hancom som bola super motivovaná ísť za svojimi snami, ale často som cítila, že neviem kde začať a ako vyhodiť z hlavy ten negatívny hlas. Vďaka intenzívnym coachingovým sedeniam, Dávid mi pomohol prepracovať sa cez moje neistoty a vytvoriť si konkrétne plány (Dávid ich volá “domáce úlohy”)  aby som dosiahla svoje ciele. Teraz som už dobre vybavená trikmi, aby som zvládla obmedzenia, ktoré si dávam sama sebe, a mám úplne nový pohľad na stanovovanie cieľov a ich začlenenie do reality. V Dávidovi som získala úprimného priateľa. Nie je len ten, s ktorým môžem oslavovať svoje výhry, je tu k dispozícii, keď potrebujem povzbudenie a radu. Vízia, ktorú mám do budúcnosti sa zlepšila vďaka práci s Dávidom, a najužitočnejšia vec, ktorú som sa naučila je, že vždy (vždy, vždy, vždy) mám ignorovať hlas, že to nedokážem.

Simona H.
Simona H.

Dávid je dynamický coach a pomohol mi nájsť si cestu cez rôzne situácie. Či už som potrebovala pomoc s balansom v živote, kým som sa pripravovala na štátnice, zmáknuť vzťahy s okolím, alebo len zistiť, kto je vlastne moje najlepšie ja. Dávid má talent na pýtanie sa tých správnych otázok, ktoré mi pomohli objaviť jednoduché riešenia k zdanlivo nemožným okolnostiam.

Adela Z.
Adela Z.

Keď ma vyrazili z firmy, vedela som, že na mňa čaká niečo veľké. rozhodla som sa stať novou osobou a tam som našla aj Dávida. Moje coachingove sedenia s Dávidom boli základom pre moje pochopenie vety: existencia túžby je už dôkazom, že to aj dokážeš zmáknuť. Ja, keďže som aj svoj najväčší nepriateľ, naložená hlasmi vo vnútri, ktoré mi hovorili, že to nedokážem, som vďaka práci s Dávidom a jeho učením pochopila, že to dokážem. Dokázala som si usporiadať život a teraz píšem knihu, ktorú som mala vždy v hlave.

Viki
Viki

Dávidov coaching je intuitívny, súcitný a inšpiratívny. Má naozaj ohromujúci talent zachytiť veci, ktoré sama neviem vyjadriť. Jeho pochopenie pre moje vnútorne boje a slabosti je obdivuhodné. Je expertom na pomoc presúvať sny a cieľe do reálneho života. Pomohol mi zdvihnúť sa z môjho paralyzovaného zadku toľkokrát a dal mi nástroje a čas, aby som urobila zmeny, ktoré som chcela urobiť, ale nemala som to “niečo”, aby som to dokázala. Odoporúčala by som ho každému, kto chce žit život naozaj silne, zdravo a plný šťastia!

Daniela U.
Daniela U.

Dávid zapálil oheň, dal mi zdroje, urobil ma zodpovednou a pomohol mi priorizovať to, čo som potrebovala vo svojom živote dávno urobiť. Som navždy vďačná!

Tatiana L.
Tatiana L.

Práve som sa vrátila späť do svojho mesta a cítim sa ako funkčný člen spoločnosti. Som taká vďačná za to otvorenie očí a neviem sa dočkať kedy začnem novú kapitolu svojho života. Pomohol si mi naozaj neskutočne veľa, keď som bola zaseknutá na nepríjemnom mieste vo svojom živote a ešte stále som v nemom úžase, kam som sa posunula a kam ma ten čas, ktorý sme spolu strávili posunul, čas, za ktorý som tak “vyrástla”. Som vďačná za tú pomoc, ktorú si vykonal v mojej transformácii!

Alexandra B.
Alexandra B.

Mali ste už niekedy niekoho, kto tam pre vás bol nech sa dialo čo chce? Nech ste sa cítili akokoľvek zle? Keď vám váš život servíroval ťažké okamihy? Keď ste už nevideli žiadne svetlo na konci tunela? Dávid je jednoznačne jeden z mojich najobľúbenejších ľudí na tejto planéte. Bola som jeho “študentkou” niekoľko rokov. Keď si spomeniem na svoj život pred tým ako som ho poznala, sama seba nespoznávam. Je to naozaj génius v “odzaseknutí sa” keď sa zasekneš. Ak ste pripravení (ale naozaj, naozaj pripravení) zmeniť to ako sa pozeráte na svoj život, svoje telo, svoj job… na hocičo… Dávid je ten, ktorého chcete aby vám fandil.

Lenka M.
Lenka M.

Dávidov VIP deň ma nielen osvietil s drobnosťami, ktoré som si na sebe nikdy nevšimla, ale ukázal mi pozrieť sa na mojú životnú story, na ktorej som bola zaseknutá tým správnym pohľadom a vidieť ju objektívne a že je už minulosťou a nie to kto som ja. Pomohol mi nájsť si cestu, ktorú som hľadala dlhú dobu a tento deň ma vyviedol von smerom, ktorý som predtým ani nezvažovala. Hocikto, kto má tú možnosť, alebo skôr to šťastie pracovať s Dávidom, by mal naozaj žiť v tom danom momente a veriť, že odíde ako lepšia osoba s novými nástrojmi a vylepšeným vedomím hodnoty, ktorú dávate tomuto svetu!

Gabriela H.
Gabriela H.

Dávid je mojim coachom už niekoľko rokov, a po každom sedení odchádzam s vedomim jeho 110% podpory, inšpirovaná a motivovaná dať svoje výzvy do pohybu a zmáknuť ich. Citlivo, ale rázne ma previedol cez nie jedno trápenie svojím starostlivým a empatickým prístupom. A, samozrejme, nakopol ma rozhýbať veci a mať viac radosti v živote. Som veľmi vďačná za Dávida, ktorý ma naučil cenné stratégie a pomohol mi vybudovať si emocionálnu silu, sebavedomie a sebaúctu. Je mojím anjelom a teším sa na našu ďalšiu spoluprácu, na ďalšie roky. Jednoznačne ho odporúčam každému. Ďakujem ti za to, že si vo mňa veril, a pomohol si mi byť lepšou.

Monika K.
Monika K.

Rozhovor s Dávidom mi pomohol vo veľa smeroch. Naučil ma veľa, ako napríklad, keď život začne byť pes, mala by som sa pozrieť do svojho vnútra a spýtať sa: čo je tá najmilšia vec, ktorú môžem pre seba urobiť v tento moment? Je to taká jednoduchá otázka a predsa tak silná! Používam tento nástroj denne a som oveľa kľudnejšia, v pohode a hlavne štastnejšia. Dávid je súcitný a milý a som fakt šťastná, že som ho stretla. Naučil ma dôležitosť starostlivosti o seba a dal mi nespočetne veľa techník a nástrojov ako to zmáknuť!

Alena L.
Alena L.

Dávid je neuveriteľne trpezlivý, neústupčivý a organizovaný vo svojom prístupe ku coachingu, čo bolo presne tou správnou kombináciou, aby som sa dokázala sústrediť na svoje ciele. Necítila som sa plná sily, keď som sa hýbala vpred, pretože som si nedala tú správnu motiváciu a produktívny a adekvátne náročný cieľ. Dávid ma vrátil na správnu cestu a upriamil moje myšlienky. Nedovolil mi dať si kredit za flákanie a naučil ma ostať plne sústredená na svoje cieľe. Naozaj si cením tvoju pomoc. Ďakujem Dávid!

Karin J.
Karin J.

Ďakujem ti za tvoj autentický prístup a podporu. Po našom sedení som si dala absolútny kľud pre svoju hlavu - žiadne maily, žiadne kontroly ľudí - nič na dva dni! Cítim sa tak skvelo. Zaujímavé bolo, že potom prvý telefonát bol pozvanie na pohovor do novej práce 🙂

Default Avatar55
Sandra

Dávid je schopný, príjemný a hlavne profesionál. Využíva rôzne nástroje, aby vás naviedol k svojim cieľom. Vďaka jeho trpezlivosti a náhľadu vie vystihnúť, čo je potrebné na prekonanie týchto výziev. Naše stretnutia boli naozaj povznášajúce a inšpiratívne.

Mirka D.
Mirka D.

Pomohol si mi naozaj obrovsky - pripraviť svoj byt na predaj a odsťahovať sa. Nájsť si svoj nový vysnený byt - pozitívnym myslením. Zbaviť sa zbytočností - na tom ešte stále pracujem :). Začať konať. Nakopnúť moju spisovateľskú kariéru a ešte omnoho viac.

Ľubica Z.
Ľubica Z.

Rozhodla som sa vyskúšať life coaching, pretože som sa cítila znudene, apaticky ku svetu a nešťastná. Nevedela som čo ďalej urobiť zo svojou kariérou. Po výskume rôznych life coachov som narazila na Dávidov web a okamžite som cítila spojenie s tým, čo hovoril vo videu. Hneď počas nášho prvého stretka ma prečítal akoby ma už roky poznal a videl do mňa viac ako ja sama. Cítila som sa konečne pochopená. Konečne do mňa niekto vidí a vie ako sa cítim. Vedela som, že mi chce úprimne pomôcť. Počas našich sedení, bol Dávid starostlivý, nadšený a plný podpory. Pomohol mi prepracovať sa cez moje možnosti a našiel mi výzvy ako si prehodnotiť pohľad a myslenie na viac pozitívnejší smer. Som pevne presvedčená, že som pre seba nemohla nájsť lepšieho coacha.

Karin
Karin
Kontaktuj ma

V prípade akýchkoľvek otázok ma môžeš kontaktovať.

Začni písať a stlač Enter