Rovnaké úspechy môžeš zažiť aj ty!

Pozri si príbehy Dávidových klientov, ktorí už žijú život podľa seba.

(klikni a pozri si video)

“Hodnota môjho biznisu vzrástla z 2 mil. € 3,9 mil. € a nadbytok financií som si konečne mohol užiť v čase strávenom s rodinou.”

Byť zaseknutý v práci od šiestej ráno do desiatej večer bol môj štandard a po mojej rodine som žiadal, aby si na to zvykla. Lenže kiežby ten biznis aspoň prosperoval, keď som v ňom trávil každú chvíľu ... lenže bolo to presne naopak. Vlastním hotelový komplex a predtým som mával hrôzu z toho, že by som nad niečím nemal kontrolu. Potreboval som vedieť o priebehu každej sekundy, o všetkom, čo sa deje. Dokonca aj keď bolo treba vymeniť žiarovky na chodbe, tak som pri tom potreboval byť. Nedokázal som si predstaviť, že by zamestnanec, ktorý mal na starosti prevádzku hotela, žiarovky objednal a nechal nainštalovať bez môjho vedomia. Tento kolobeh zúfalstva sa medzitým podpísal na kvalite celého mojho osobného života. Manželke došla trpezlivosť, požiadala o rozvod a pri odchode so sebou vzala aj dcérky. A čo mi zostalo? Šestnásť hodinový pracovný deň zaseknutého podnikateľa, manžela a otca na dne ... Najhoršie na tom všetkom bolo, že som nechápal, čo robím zle ... veď som drel ako kôň, aby sa moja rodina mala dobre! Osud alebo internetový algoritmus zariadil, aby som sa dozvedel o Dávidovi a o tom, ako pomáha ľuďom. V tom, o čom hovoril vo svojich videách, som sa totálne našiel. Hodili sme rýchly hovor a netrvalo dlho a vstúpil som do jeho programu. Tam sa ešte len začali diať veci. Konečne mi to docvaklo. Nezáležalo na tom, ako veľmi makám a koľko peňazí nosím domov. Nie ak sa najprv nezmením vnútri na človeka, ktorým naozaj chcem byť, pre seba i pre svoju rodinu. Načo mi sú milióny, keď si ich nemôžem užiť so svojou rodinou ... Pod Dávidovým vedením som prešiel skutočnou zmenou a nastavil som si svoje vnútro do stavu, aký som chcel. Ako podnikateľovi, ktorý má zladený biznis a rodinu, sa mi ešte len do života dostavili výsledky, po ktorých som túžil. Žena sa ku mne vrátila aj s dcérami a prestal som kontrolovať všetky časti svojho podnikania, pri ktorých som nepotreboval byť ... a život mi začal fungovať. Hodnota môjho biznisu vzrástla z 2 mil. € 3,9 mil. € a nadbytok financií som si konečne mohol užiť v čase strávenom s rodinou. A to len preto, že som svoje nešťastie prestal zvádzať na okolie a nazrel dovnútra seba, kde bolo treba začať. Ďakujem ti, Dávid! A ďakuje ti aj moja rodina, ktorej sa vrátil naspäť otec a manžel.

Milan

“Aplikoval som do praxe všetko, čo ma Dávid naučil, a konečne som začal žiť svoj sen.”

Pracoval som ako robotník vo fabrike, dlhé roky som sa tam cítil zaseknutý, a nič s tým nerobil - myslel som si, že ani nemôžem. Sníval som o vlastnom podnikaní, chcel som si založiť firmu na šitie luxusných košieľ na mieru. Jediné, čo som však mal, bol ten nápad ... do praxe sa mi ho nedarilo dať. V Dávidovom kurze som sa dozvedel, prečo to tak bolo. Chcel som mať najprv všetky výsledky úspešného podnikateľa, aby som sa mohol stať úspešným podnikateľom. V realite to ale funguje presne naopak. Dávid ma naučil, ako sa stať úspešným podnikateľom vo vnútri seba a podľa toho konať. Položil mi otázku "Kým by si bol, ako by si sa cítil a čo by si robil, keby si už mal vybudovaný biznis?" a tou ma postrčil dopredu. Aplikoval som do praxe všetko, čo ma Dávid naučil, a konečne som začal žiť svoj sen. Moje podnikanie, môj vysnívaný biznis šitie luxusných košieľ na mieru, teraz rastie o 30% mesačne v zisku. Všetky nasledujúce pozitívne zmeny v mojom živote boli len dôsledkom toho, že som začal žiť svoj sen a stal sa človekom, ktorým som potreboval byť. Vďaka tomu som sa presťahoval do nového bytu, našiel si priateľku a skutočne začal žiť život podľa seba. Teraz som dizajnérom luxusných košieľ a robím to, čo robím, s najväčšou radosťou.

Miro

“Bola to neskutočná úľava, keď som po rokoch zúfalstva našiel niečo, čo naozaj funguje.”

Bol som realitný maklér a roky som sa snažil zefektívniť svoju prácu, aby som zarobil viac peňazí a získal viac slobody, aby som sa mohol venovať svojim koníčkom a svojej priateľke. Lenže som stále trávil celé dni v kancelárii, obvolával studené kontakty a presviedčal klientov, aby mi dali exkluzivitu na svoju nehnuteľnosť. Po slobode som stále túžil, ale neprichádzala. Moje pracovné vyťaženie sa podpísalo aj na vzťahu, ktorého kvalita išla rapídne dole, s priateľkou sme sa od seba vzdialili (ako by aj nie, keď som ju vídal prakticky len cez víkendy, večery som takmer vždy obetoval obhliadkám domov). V hlave som ale žil v tom, že robím všetko preto, aby som zarobil dosť peňazí, zabezpečil svoju budúcu rodinu a získal časovú a finančnú slobodu, aby som sa raz mohol venovať rodinnému životu. Všetko to ale bola len vízia, v realite som zažíval iba hádky a stavy na pokraji vyhorenia. Nechápal som, čo robím zle. S Dávidom som sa dal do kontaktu potom, čo som našiel jeho podcast Nastavenie mysle a začal počúvať jednu epizódu za druhou. Bol som v úžase z toho, že mi niekto takto hovorí z duše. Už pri našom úvodnom hovore mi naskočilo niekoľko AHA momentov z toho, čo na svojej ceste za slobodou robím zle. V mentoringu som pochopil, že som celý čas utekal do práce, aby som si "zarobil" na svoju slobodu. Konečne som začal meniť všetko, od základov. Zmenil som svoje návyky a preprogramoval svoje podvedomie tak, aby som si do života pritiahol skutočne to, po čom som celý čas túžil. Bola to neskutočná úľava, keď som po rokoch zúfalstva našiel niečo, čo naozaj funguje. Moja priateľka bola snáď ešte vďačnejšia než ja. Svoju prácu som postupne zredukoval na päť hodín denne, veľké množstvo činností som delegoval na tím, ktorý vediem a ktorý mi pomáha robiť to, čo mám naozaj rád, ale tak, aby som sa necítil vyčerpaný, ale naopak plný energie, odhodlania a radosti. Sloboda, po ktorej som celý čas túžil, bola tu. Nevedel som si predstaviť, koľko vášne a lásky môžem do svojho vzťahu vniesť. Teraz viem, že som na správnej ceste. A tiež viem, že jediný, kto mi bránil žiť život, aký chcem, som bol ja sám.

Tomáš

Pripoj sa k Životu podľa seba!

IDEM DO TOHO!