Vitaj v nastavení mysle

Pevne verím, že osobnostný rast vždy začína v nastavení mysle. Ak si ju správne nastavíš, tak budeš schopný rásť. Preto som aj svoje podcasty nazval Nastavenie mysle. Všetko čo prednášam vo videách na YouTube, dávam aj do podcastov, len sa to snažím viac rozobrať. Predstavujem si, že ma počúvaš popri rôznych činnostiach, a nemusíš sa pozerať ako ti to rozprávam ako na videách. Takto ma máš k dispozícii ako pomocníka a kamoša, ktorý do teba bude hustiť osobnostný rast ešte viac ako vo videách 🙂

Všetky podcasty nájdeš pod jednou strechou na nastaveniemysle.sk – na soundcloude, Spotify, aj iTunes – a, samozrejme, všetky sú aj na stiahnutie vo formáte MP3.

Nezabudni mi napísať komentár a dať mi vedieť, čo si o mojich podcastoch myslíš!

Tu je zoznam, čo si máš vypočuť ako prvé:

Alfa manifesto

Môj pokec o tom, ako vôbec sa pozerať na svoj život a úspech v ňom. Je to taký absolútny začiatok ku osobnostnému rastu a hlavne pohľadu na seba samého.

Ako začať s osobnostným rastom

Motivačných článkov, videí, obrázkov je neskutočné množstvo, takže rozbehnúť sa nie je problém, ale dôležité je sa rozbehnúť správne. Tu ti dávam k dispozícii prvé tri podcasty, ktoré ti pomôžu začať sa pozerať na svet inak. Sú to moje prvé nakopania do predele pre teba a hlavne naštrbenie tvojej reality – tak ako to vidím ja. Nech už budeš tieto podcasty počúvať v aute, či vo svojom voľnom čase, už vopred ti ďakujem za energiu, ktorú si mi venoval a cením si tvoj čas. Preto ti nebudem rozprávať bullshity. Sľubujem!

Samozrejme toto je len začiatok, ale aspoň vieš, kde začať. Samozrejme čakám od teba spätnú väzbu!

Nezabudni – každú nedeľu a štvrtok o 7:00 nový podcast!