Kto som a čo vlastne robím?

Kto vlastne si a prečo by som ťa mal brať vážne?

Volám sa Dávid Hanc, som pohodový dobrodruh, ktorý má rád výzvy a všetky formy humoru. Už som si čo-to odžil a teraz svoje životné múdrosti posúvam ďalej. Neponúkam ti žiadne báchorky ani sladké rečičky, ktoré som sa naučil z kníh a teraz ich opakujem ľuďom za peniaze. Ak si zvedavý na moje vzlety a pády, prečítaj si môj osobný príbeh.

To, čo odo môžeš získať, sú skúsenosti. Padol som na hubu hádam tisíckrát, ale vždy som sa pozviechal a pokračoval ďalej. Nemôžem ti zaručiť, že tvoj život bude prechádzka ružovou záhradou, ale naučím ťa, ako sa vyhrabať aj z tej najväčšej špiny. Verím tomu, že každá prekážka sa dá prekonať, ak si pripravený na sebe zamakať.

Ako by si zhrnul svoju filozofiu?

Život sa s nikým nemazná a raz za čas každého z nás poriadne prefacká. Raz si hore, raz si dole. Inak to fungovať nebude. Jediným riešením, ako z toho vyviaznuť, je postaviť sa problémom tvárou v tvár. Aj pri ich riešení budeš zlyhávať, ale to je v poriadku, pretože v každej chybe je zárodok budúceho úspechu. Hlavné je, aby si prestal utekať a začal bojovať.

Čo vlastne robíš?

Natáčam videá, píšem články, pripravujem online kurzy, prednášam a pomáham ľuďom na osobnom koučingu. Popritom si užívam, cestujem a tetujem. Vlastním špičkové tatérske štúdio v Trnave Enhancer Tattoo Studio a Školu tetovania, kde vychovávam ďalšiu generáciu tatérov. Áno, aj môj deň má 24 hodín. Ako to stíham? Jednoducho! Do všetkého idem naplno a nestrácam čas fňukaním a filozofovaním, čo všetko by sa mohlo pokaziť. Ak sa chceš naučiť plávať, musíš skočiť do vody. Iná cesta nie je.

V čom mi môžeš pomôcť?

Vo všetkom! Je jedno, čo si žena alebo muž, či máš 20 alebo 80, či si špičkový manažér alebo sa pretĺkaš, ako sa len dá. Spoločne vyriešime tvoje problémy vo vzťahoch, v sexe, v kariére alebo v osobnom rozvoji. Pomôžem ti vysporiadať sa aj s ťažkými životnými situáciami ako je rozchod, rozvod, strata práce alebo blízkeho človeka. Vždy je možné začať odznova.

Vyštudoval si psychológiu?

Nemám titul zo psychológie, ani zo sociológie. Všetko, čo viem, ma naučil ten najprísnejší učiteľ – sám život. Ľuďom nikdy neradím to, čo nemám odžité na vlastnej koži. Ak ťa zaujímajú názory tých, ktorým som už pomohol, pozri si referencie.

Ako sa s tebou spojím?

Napíš mi cez kontaktný formulár alebo ma začni stalkovať na sociálnych sieťach.