Odomkni rozšírený obsah, čaká na teba kopec bonusov.

Odomknúť Skryť ponuku na neskôr
×

Odomkni kopec bonusov.
Zobraziť ponuku

Urobíš pre vagínu všetko?

Sťažuješ sa stále, že ti ženy skáču po hlave? Si nespokojný vo vzťahu a nadávaš, že stále musíš niečo robiť len aby si si svoju ženu udržal? Ani nevieš ako veľmi si v prdeli, a to len vlastnou iniciatívou! Vieš o tom vôbec?

Nadávaš na svoju situáciu, ale predsa urobíš všetko pre to, aby si si svoju ženu udržal?

Snívaš o tom, aby tvoj vzťah fungoval luxusne, ale len stále fňukáš, že to nie je tak ako si si to predstavoval.

Pretože urobíš pre ňu všetko, tak si samozrejme nič iné nezaslúžiš, aby ťa ženy zneužívali. Nemáš žiadny štandard a preto si ťa ženy ani necenia. Jedno vravíš, a druhé konáš. Podliezol si latku, a preto urobíš pre ženu všetko. Vyhováraš sa na to, že ťa to tak učili, ale ty si prestal byť sám sebou a ceniť si svoje potreby nad potreby ženy a presne preto ti skáču ženy po hlave a si prakticky ich handra. Jednoducho si stratil sebaúctu.

Ty sa len tešíš, že máš nejakú frajerku, a že si šahneš na cecky. Prakticky si rád, že si rád. Pretože ak by si ju nemal, tak musíš masturbovať. Si vôbec rád, že si túto zbalil, nie to že ešte baliť nové, a snažiť sa, a riskovať odmietnutie. Tak radšej nemáš žiadne štandardy a držíš hubu a nevieš si stáť za tým, že ti to nevyhovuje.

Jediné riešenie je začať myslieť na seba a začať riešiť svoje vášne. Pretože ty nie si príťažlivý ako papuča, ale ako muž! Tým, čo robíš a tou cestou ktorú nasleduješ. Netreba ženám splniť všetko čo im vidíš na očiach. Potom si ťa nebudú ceniť, pretože všetko čo máme zadarmo si neceníme 🙂

Niečo múdre na záver

Viem, že všetko sa dá, pretože som sám padol na hubu a stratil všetko. Čakal som, či pomoc príde sama od seba, no neprišla. Preto chcem podať pomocnú ruku tým, ktorí sa chcú pohnúť ďalej, neostať na mŕtvom bode a stále len čakať. Ak som to dokázal ja, tak to dokážeš aj ty. O tom je pre mňa pomáhať.