Odomkni rozšírený obsah, čaká na teba kopec bonusov.

Odomknúť Skryť ponuku na neskôr
×

Odomkni kopec bonusov.
Zobraziť ponuku

Blog

Pravda o alkohole, cigaretách, drogách a masturbácii (ktorú nechceš počuť)

27. januára 2019

Si šťastný len vtedy, keď si dáš alkohol, cigaretu, nejakú drogu, alebo akurát si sa spravil pri porne? Tak to si potom vo väčšej prdeli, ako si myslíš, a táto pravda ti natrhne prdel.

Ako si okamžite zvýšiť sebavedomie a neriešiť názory ostatných

20. januára 2019

Nie si odpad! Vieš to! Len si bohužiaľ myslíš, čo o tebe hovoria ostatní je pravda. Prečo im veríš? Oni ti nezvýšia sebavedomie. Ty potrebuješ prestať riešiť názory ostatných a[...]

Prečo novoročné predsavzatia nefungujú a ty sa NIKDY nezmeníš

13. januára 2019

Novoročne predsavzatia nikdy nefungujú a ty vieš prečo sa nikdy nezmeníš, ale rád ti to vysvetlím, prečo stále ostaneš tam kde si. Dá sa to zmeniť, ale bude to bolieť :)

Tajomstvo o vzťahoch, ktoré ti nikto nepovie [5 z 5]

06. januára 2019

Posledný diel DEVIL modelu a ako byť majstrom nielen v posteli, ale aj vo vzťahoch, či láske. Je to najdôležitejší element, ktorý ti umožní dosiahnuť ozajstný level majstra so ženami!

Nuda v posteli, nevera, alebo… (ako nebyť obyčajný lenivý hajzel) [4 z 5]

30. decembra 2018

Chlapi budú radšej neverní, alebo v lepšom prípade budú zažívať nudu v posteli, ako keby mali na tom pomakať. Aj nuda v posteli sa dá odstrániť a riešním nebude nevera. Ale to by si[...]

1.000.000 pozretí + môj darček pre teba

29. decembra 2018

Ďakujem vám za 1.000.000 (milión!) pozretí mojich videí. Je to neskutočné číslo a preto by som ti aspoň touto formou chcel trošku vrátiť v podobe malého darčeku :)