Odomkni rozšírený obsah, čaká na teba kopec bonusov.

Odomknúť Skryť ponuku na neskôr
×

Odomkni kopec bonusov.
Zobraziť ponuku

Blog

Ako správne meditovať

10. februára 2019

Meditácia je super vec, ale vieš správne meditovať? Veľa ľudí medituje preto, aby sa dostali do prítomnosti meditáciou, a niekedy je táto meditácia ako únik z reality. Preto treba[...]

Prečo myslieť pozitívne (tajomstvo) nefunguje

03. februára 2019

Každý ti povie, že buď potizívny a myslí pozitívne a pritiahneš si do života všetko čo chceš (tajomstvo - secret) ... ale prečo to vôbec nefunguje?

Pravda o alkohole, cigaretách, drogách a masturbácii (ktorú nechceš počuť)

27. januára 2019

Si šťastný len vtedy, keď si dáš alkohol, cigaretu, nejakú drogu, alebo akurát si sa spravil pri porne? Tak to si potom vo väčšej prdeli, ako si myslíš, a táto pravda ti natrhne prdel.

Ako si okamžite zvýšiť sebavedomie a neriešiť názory ostatných

20. januára 2019

Nie si odpad! Vieš to! Len si bohužiaľ myslíš, čo o tebe hovoria ostatní je pravda. Prečo im veríš? Oni ti nezvýšia sebavedomie. Ty potrebuješ prestať riešiť názory ostatných a[...]

Prečo novoročné predsavzatia nefungujú a ty sa NIKDY nezmeníš

13. januára 2019

Novoročne predsavzatia nikdy nefungujú a ty vieš prečo sa nikdy nezmeníš, ale rád ti to vysvetlím, prečo stále ostaneš tam kde si. Dá sa to zmeniť, ale bude to bolieť :)

Tajomstvo o vzťahoch, ktoré ti nikto nepovie [5 z 5]

06. januára 2019

Posledný diel DEVIL modelu a ako byť majstrom nielen v posteli, ale aj vo vzťahoch, či láske. Je to najdôležitejší element, ktorý ti umožní dosiahnuť ozajstný level majstra so ženami!