Odomkni rozšírený obsah, čaká na teba kopec bonusov.

Odomknúť Skryť ponuku na neskôr
×

Odomkni kopec bonusov.
Zobraziť ponuku

Ako sa stať kvalitným chlapom?

Jediné, o čo sa celý život snažíme je to, aby nás chlapov mali ženy rady. Ak chceš, aby žena, ktorá bude vedľa teba, bola šťastná a vôbec pyšná na to, že práve ty si vedľa nej, musíš byť aj ty pre ňu naozaj kvalitný chlap.

Jediné, o čo sa celý život snažíme je to, aby nás chlapov mali ženy rady. Ak chceš, aby žena, ktorá bude vedľa teba, bola šťastná a vôbec pyšná na to, že práve ty si vedľa nej,

No ako sa takýmto kvalitným chlapom stať?

Kupujeme im kvety, drinky, no neuvedomujeme si, že si ich tým kupujeme. Kupujeme si ich čas a tým pádom sa nám musia venovať, pretože sú nám kvôli tomu zaviazané a dlžné. O to horšie, ak tento čas ešte aj minieme na to, aby sme rozprávali len o sebe, o výhradne len našich záujmoch a pritom zabudli na ňu. Ak si jej už venoval kompliment a všimol si si na nej niečo unikátne, potom sa aj ty prejav taký aký si. Nesnaž sa byť fake a rozprávať o tom ako pravidelne cvičíš, ak v skutočnosti okolo posilňovne ani neprejdeš. Predstav jej svoje ja, za ktorým si stojíš. Ukáž jej svoje skutočné kvality, na ktoré si hrdý. Tvoj život je dobrodružstvo a žena chce byť na takéto dobrodružstvo zobraná. Chce žiť a užívať si. Preto nefňukaj a neseď doma medzi štyrmi stenami. Tým, že si domased s pivným pupkom ženu neohúriš. Preto choď a ži, len tak budeš pre ženu kvalitným partnerom.

Niečo múdre na záver

Viem, že všetko sa dá, pretože som sám padol na hubu a stratil všetko. Čakal som, či pomoc príde sama od seba, no neprišla. Preto chcem podať pomocnú ruku tým, ktorí sa chcú pohnúť ďalej, neostať na mŕtvom bode a stále len čakať. Ak som to dokázal ja, tak to dokážeš aj ty. O tom je pre mňa pomáhať.