Odomkni rozšírený obsah, čaká na teba kopec bonusov.

Odomknúť Skryť ponuku na neskôr
×

Odomkni kopec bonusov.
Zobraziť ponuku

Prestaň sa brať vážne a začni mať v živote zábavu

Vždy musíš byť vážny. A hlavne pri žene! No nie? Či len ty si to myslíš a prakticky chcel by si byť zábavný a vedieť ako na to? Ako sa uvoľniť a fakt nemyslieť a vypnúť a užiť si zábavu?

Stále do teba všetci tlačia, že nesmieš sa toľko smiať, nesmieš mať dobrú náladu, lebo to vyrušuje ostatných, či v škole, alebo v práci.

Hlavný problém je ten, že si myslíš, že o niečo ide. Nejde o nič.

Nič sa nestane, ak sa zasmeješ, ak budeš sám sebou, ak budeš srandovný, ak budeš robiť to, čo chceš, a nebudeš sa hrať len na vážneho borca, lebo život je vážny.

Ale ty nevieš byť uz iný ako vážny? Preto si musíš urobiť srandu sám zo seba. Začni rozmýšľať čo ťa vlastne baví. Zisti aký typ humoru ťa baví. Nájdi si na youtube alebo v telke komediálne seriály, a začni zisťovať, ktorý z nich ťa rozosmeje, aby si vedel, aký typ humoru ťa baví. Ty musíš si vyrobiť párty a zábavu sám v sebe. Ale presne v tom si stojíš sám sebe v ceste. Ty kým nevieš ako vyzerá zábavný človek, tak ním ani nemôžeš byť. Ty už ani nepoznáš úsmev ani zábavu, retože si stále taký napnutý a ženy to z teba budú cítiť. A automaticky je s tebou nuda, a vykašlú sa na teba.

Preto začni makať na svojom humore a učiť sa od šikovných komikov ako vyzerá zábavný človek a dostaneš sa do toho ako aj ženu pobaviť, pretože budeš už vedieť, ako taký zábavný človek vyzerá.

Niečo múdre na záver

Viem, že všetko sa dá, pretože som sám padol na hubu a stratil všetko. Čakal som, či pomoc príde sama od seba, no neprišla. Preto chcem podať pomocnú ruku tým, ktorí sa chcú pohnúť ďalej, neostať na mŕtvom bode a stále len čakať. Ak som to dokázal ja, tak to dokážeš aj ty. O tom je pre mňa pomáhať.