Odomkni rozšírený obsah, čaká na teba kopec bonusov.

Odomknúť Skryť ponuku na neskôr
×

Odomkni kopec bonusov.
Zobraziť ponuku

Prečo sa ženy rozchádzajú s mužmi? (2. časť)

A prichádza odpoveď na veľkú otázku: prečo sa ženy rozchádzajú s chlapmi?

Dôvod č. 1: Našla si iného chlapa.

Toto nie je až taký častý dôvod, ako si väčšina chlapov myslí. Vedzte, že žena nechce iného chlapa, ak ten, s ktorým práve je, robí tie správne veci a je pre ňu výzvou. (Berme to tak, že žena je stabilná a neprelietavá a nemá chybu v charaktere).

Zistil som (sám na svojej koži), že žena nemá problém s podvádzaním vtedy, keď cíti, že partner sa nespráva tak, ako by sa mal. To znamená, že jej partner nerobí všetky tie veci, ktoré ten nový robí, ktoré jej dávajú pocit unikátnosti a atraktívnosti. V takomto prípade sa bude cítiť oprávnená vás podviesť. Prakticky to ani nebude brať ako podvádzanie, ale ako pud sebazáchovy. Nechcem tu urobiť zo žien temné monštrá. Chlapi robia TO ISTÉ – len pre trocha odlišné dôvody.

Dôvod č. 2: Je výnimočne bystrá a emocionálne vyspelá a uvedomila si, že vy nie ste ten, ktorého práve ona hľadá na dlhodobý vzťah

Tento dôvod sa nestáva realitou veľmi často (aspoň nie podľa mojich skúseností), aj keď si myslím, že by mal byť ten najčastejší. Realita je, že keď sa dostanete k vedomostiam, ako si udržať ženu a poblázniť ju (pretože jej dávate to, čo jej žiadny iný chlap nemôže dať, iba tí nezastaviteľní „zlí chlapci“), stále budete mať problém udržať si ju. Poviete si – som pre ňu príliš dobrý. Znova sme tam, kde sme nechceli byť. Žena sa dá zmanipulovať, ale nie navždy a hlavne nie vtedy, ak od vzťahu očakávame viac, ako len plytké zoznámenie sa v bare a rozdanie si to na WC. Vzťah je aj o iných veciach a žena sa na vás vybodne hneď, ako zavetrí, že od vás nedostane v budúcnosti to, po čom túži a čo u chlapa hľadá.

Dôvod č. 3: Prestali ste robiť všetky tie veci, ktoré ju zaujali na vás na začiatku

Inými slovami, nechali ste energiu príťažlivosti zdochnúť a zadusiť ju. Na túto tému by som vedel písať knihy (hlavne ako som to kedysi sám hnojil… …a hnojil… …a potom ešte viacej hnojil).

Pravdou je, že na začiatku investujeme do všetkého veľa energie. Nie je to tak?
– musíme sa k nej prihovoriť (povedzte mi, že už toto nie je utrpenie…)
– musíme prekonať strach z odmietnutia
– musíme získať jej číslo
– musíme ju pozvať na rande
– musíme naplánovať rande
– musíme sa snažiť o zábavu, až kým sa s ňou nevyspíme

Človeče, však toto je roboty ako na kostole! Ale nám to nevadí, pretože to je tá radosť z lovu. Ale potom, ako sme ju víťazoslávne zdolali… Tu typický priemerný chlap upustí z plynu a dúfa, že to preberie žena. A veľa žien preberie volant … na určitý čas! Prípadne začne byť rozhorčená, že ona musí robiť všetku tú prácu a začne sa odťahovať. A na konci vás buď podvedie, alebo sa s vami rozíde.

Pamätajte si, vždy je vonku nejaký chlap, ktorý čaká na to, aby pokračoval v tom, kde ste vy prestali. A bude robiť to, čo ste urobili vy, aby ste získali svoju ženu. Nehovorím, že žena je oprávnená vás podviesť, ale buďme realisti. Ak by ste nepodávali adekvátny výkon vo svojej práci, boli by ste prekvapení, keby prišiel za vami váš šéf a oznámil vám: „Je nám veľmi ľúto, ale nevykonávali ste si vaše povinnosti a preto sme si našli za vás náhradu. Máte padáka.“ ?

Podvádzanie je svinstvo a je to najbolestivejšia lekcia na svete. Ale keď odfúknete preč emocionálnu hmlu, zvyčajne zbadáte všetky náznaky a signály, ktoré sa zjavili už ďaleko v minulosti.

Musíte si zapamätať jedno pravidlo: Žena nikdy neopustí chlapa, o ktorom si myslí, že ho ešte nezískala celého. Toto je neskutočne dôležité. Ani vám neviem povedať, aký veľký rozdiel urobil tento poznatok v mojom svete vzťahov a žien. Keď som ho pochopil, ženy mi prestali dávať kopačky. Potom to začala byť voľba, či spolu budeme, alebo nie, na mne.

Nie som žiadny maniak, aby som ovládal každého vo svojom okolí, a rozhodoval o ich osudoch, ani nič podobné, ale ak je možnosť byť buď chlapíkom, s ktorým sa rozíde žena alebo chlapom, ktorý sa rozíde so ženou, radšej si vyberám druhú možnosť. Myslím si, že aj vy by ste boli radšej tým druhým.

Preto treba zabrániť rozchodom už dopredu a predvídať. Nie len čakať, čo sa stane. Pamätajte si, že ak sa začnete sústrediť na jednu podstatnú oblasť vášho spojenia so ženami, odstránite 90 % negatívnych prípadov, ktoré sa vám môžu stať. Tá oblasť sa volá ENERGIA.

Zaujal ťa tento článok? Chceš vedieť viac?

1.časť článku tu.

Niečo múdre na záver

Viem, že všetko sa dá, pretože som sám padol na hubu a stratil všetko. Čakal som, či pomoc príde sama od seba, no neprišla. Preto chcem podať pomocnú ruku tým, ktorí sa chcú pohnúť ďalej, neostať na mŕtvom bode a stále len čakať. Ak som to dokázal ja, tak to dokážeš aj ty. O tom je pre mňa pomáhať.