Odomkni rozšírený obsah, čaká na teba kopec bonusov.

Odomknúť Skryť ponuku na neskôr
×

Odomkni kopec bonusov.
Zobraziť ponuku

Prečo byť iný a neísť s davom

Prečo sa neoplatí ísť s davom a je priam nutné byť iný, keď chceš uspieť nie len so ženami ale aj v živote na vyššej úrovni. Učili ťa od malička, že neoplatí sa vytŕčať, a je lepšie splynúť s davom? Bojíš sa pádu, či prehry? Chcem ti ukázať, že práve to, je tvoja záhuba a to ťa brzdí v hľadaní vlastnej cesty a v osobnostnom raste.

Prvý krok je nebyť v dave.

Vyčleniť sa tým, že začneš si hľadať svoju vlastnú cestu. Šedý priemer to nedotiahne ďaleko, pretože chodí len po vychodených chodníčkoch a tam nič nové nenájde. Preto musíš skúšať nové cestičky a hlavne ísť po nich, nie len plánovať a nič ďalej.

Život sa nedá prejsť bez prehry a na istotu ako keď hráš počítačové hry. Neda sa save a load donekonečna. V živote sú aj prehry a je len na tebe čo si z nich odnesieš. Musíš byť ochotný aj prehrať a hlavne odísť od boja, v ktorom nemôžeš zvíťaziť.

Všetky prehry sú skvelá vec, pretože tvoja investícia sa ti vrátila v podobe skúseností. Neexistujú prehry, existujú iba výhry a lekcie. Vždy sa ti niečo vráti, a tvoja investícia sa zhodnotí, ide len o to ako si to vysvetlíš ty!

Niečo múdre na záver

Viem, že všetko sa dá, pretože som sám padol na hubu a stratil všetko. Čakal som, či pomoc príde sama od seba, no neprišla. Preto chcem podať pomocnú ruku tým, ktorí sa chcú pohnúť ďalej, neostať na mŕtvom bode a stále len čakať. Ak som to dokázal ja, tak to dokážeš aj ty. O tom je pre mňa pomáhať.