Odomkni rozšírený obsah, čaká na teba kopec bonusov.

Odomknúť Skryť ponuku na neskôr
×

Odomkni kopec bonusov.
Zobraziť ponuku

Návod ako rozprávať do nekonečna

Snívaš o tom, aby sa ti nikdy neminuli témy na rozhovor so ženou, alebo v akejkoľvek situácii a chcel by si vedieť, ako rozprávať do nekonečna? Existuje na to návod - naučím ťa to!

My chlapi sa moc nevieme rozprávať. Bohužiaľ v tomto sú na tom ženy naozaj lepšie. Sme skôr technicky orientovaní. Jediný problém však je, že len v tom nemáme tréning. Na to ale potrebuješ s niečím trénovať – slovná zásoba. Začni čítať knižky aby si si naplnil aspoň ako tak slovnú zásobu a až potom môžeš začať trénovať.

Prvý level – budeš baliť pohár.

Problém rozprávať na verejnosti sa tak eliminuje a nebudeš sa hanbiť. Budeš rozprávať 1 minútu bez prerušenia. Keďže pohár ťa nepreruší, nemáš dôvod prestať. Tým, že sa nesmieš prerušiť, pomôžeš si vypadnúť z hlavy. Iba hlava ťa brzdí v tom, čo povedať a čo nie. Ak pôjdeš naozaj guľometovo rýchlo, tak tvoja hlava ani nestihne zareagovať a budeš bezproblémov rozprávať aj 2 minúty (čo je odporúčaný level).

Druhý level – musíš ukecať psa.

Psi reagujú na reč tela, a preto tým, že už vieš rozprávať, je dôležité priradiť k výrazom aj gestikuláciu a tón hlasu. Ak sa nebudeš hýbať, psa unudíš a on začne pozerať mimo a hľadať iné veci, čo sú zaujímavejšie.

Tretí level – rozprávať na kamaráta.

Otoč ho k sebe chrbátom a to isté cvičenie. 2 minúty. Ak si budeš trúfať, tak si ho otoč a hovor mu do očí. Takto dostaneš feedback, či rozprávaš dobre, a naozaj či ti to ide.

Niečo múdre na záver

Viem, že všetko sa dá, pretože som sám padol na hubu a stratil všetko. Čakal som, či pomoc príde sama od seba, no neprišla. Preto chcem podať pomocnú ruku tým, ktorí sa chcú pohnúť ďalej, neostať na mŕtvom bode a stále len čakať. Ak som to dokázal ja, tak to dokážeš aj ty. O tom je pre mňa pomáhať.