Odomkni rozšírený obsah, čaká na teba kopec bonusov.

Odomknúť Skryť ponuku na neskôr
×

Odomkni kopec bonusov.
Zobraziť ponuku

Ako dať žene kompliment správne

Dať žene kompliment je jedna z najťažších a predsa najľahších vecí, keď vieš ako to urobiť správne.

Ak chceš ženu potešiť už hneď pri prihovorení sa, musíš vedieť ako jej dať kompliment, aby si nedostal ako odpoveď len suché poďakovanie. Ženy milujú komplimenty, ale 90% chlapov nevie ako ich rozdávať. Vieš dať kompliment správne?

Kým chlapa môžeš vtipnou až urážlivou poznámkou potešiť, ženu by si niečím takým maximálne urazil. Ženy chcú počúvať od chlapov komplimenty, no nie tie, ktoré od chlapov reálne dostávajú, pretože chlapi komplimenty dávať nevedia. Nie sú to chvály na veci od účesu až po prsia, ktoré si na prvý pohľad všimne každý. To už počuli tisíckrát. Chcú počuť pochvalu na drobnosti, ktoré sú na nich unikátne. Chcú byť ocenené za svoju snahu, ktorú vynaložili na to, aby sa ti páčili, či aby vyzerali dobre kdekoľvek. Opäť však nezabúdaj na to, že tvoj kompliment musí byť úprimný. Nechváľ niečo, čo sa ti nepáči len preto, aby si zapôsobil. V takom prípade to žena vycíti a tvoj kompliment nezoberie. Dávaj ženám komplimenty na ich unikátnosť. Na ich voľby a charakter. Týmto sa odlíšiš od ostatných chlapov, ktorí si myslia, že vedia ako na to. No pamätaj si, že si za nimi naozaj musíš stáť.

Niečo múdre na záver

Viem, že všetko sa dá, pretože som sám padol na hubu a stratil všetko. Čakal som, či pomoc príde sama od seba, no neprišla. Preto chcem podať pomocnú ruku tým, ktorí sa chcú pohnúť ďalej, neostať na mŕtvom bode a stále len čakať. Ak som to dokázal ja, tak to dokážeš aj ty. O tom je pre mňa pomáhať.