Odomkni rozšírený obsah, čaká na teba kopec bonusov.

Odomknúť Skryť ponuku na neskôr
×

Odomkni kopec bonusov.
Zobraziť ponuku

Chlapi, ktorí to so ženami vedia

Každý chce mať úspech so ženami, a existuje neskutočne veľa rád ako to dosiahnuť. No nie všetky môžu byť šité tebe na mieru. Budú ti priam proti srsti, a nepodarí sa ti ich dať do reality. Nemusí to byť v tom, že to nikdy nezvládneš, ale možno v tom, že je to rada pre iný typ zvodcu ako chceš byť ty, a ktorý štýl balenia žien vyhovuje práve tebe :)

Alfa samec

Ten, čo dostáva všetky ženy na lopatky svojou animálnosťou a svojími schopnosťami ako vodca. Môže pôsobiť na teba ako ten zlý, ale to je len prvý pohľad. On maká sám na sebe, a má aj úspech v živote, neserie sa s nikým a ničím, a preto je právoplatný vodca chlapov – a to je pre ženy neskutočne atraktívne. Jeho cieľom je on, nie žena. Ženy ho obletujú práve preto, lebo ich nepotrebuje.

Zvodca analytik

Je to neskutočne rozumovo činný chlap, ktorý rozoberá všetky veci ohľadom žien a postupne si robí v hlave poznámky, že čo funguje a čo nie. Rozmýšľa čisto logicky, a robí systém pokus / omyl. Vidí svet čiernobielo – to je jeho najväčšia výhoda. Po čase vie presne cestu do ženských nohavičiek, pretože ňou šiel už nespočetne krát a vie kde sú riziká, a ktorou cestou to funguje.

Casanova

Chlap, ktorý vyrastal medzi ženami, či už jeho mamka mala kozmetický salón alebo bola striptérka. Skúsenosti nabral tým, že sa stále pohyboval v okruhu žien a tie ho brali ako za svojho a tým pádom sa dozvedel viac ako hociktorý iný chlap. Nepretvarovali sa pred ním a to je jeho výhoda, pretože vidí ženy v ich reálnej podobe. Ženy ani nevedia ako ich zvedie, a povedia, že sa to “jednoducho stalo”.

Môžeš si prejsť všetkými typmi, ale skôr či neskôr si nájdeš ten svoj smer, ktorým pôjdeš a budeš mať úspech so ženami.

Niečo múdre na záver

Viem, že všetko sa dá, pretože som sám padol na hubu a stratil všetko. Čakal som, či pomoc príde sama od seba, no neprišla. Preto chcem podať pomocnú ruku tým, ktorí sa chcú pohnúť ďalej, neostať na mŕtvom bode a stále len čakať. Ak som to dokázal ja, tak to dokážeš aj ty. O tom je pre mňa pomáhať.