Odomkni rozšírený obsah, čaká na teba kopec bonusov.

Odomknúť Skryť ponuku na neskôr
×

Odomkni kopec bonusov.
Zobraziť ponuku

Ako si získať ženu

Kiež by bolo získanie ženy také jednoduché, ako kúpa nového auta. Vybrať si doplnky z katalógu, zohnať úver, trošku zjednávať cenu a potom si zobrať svoj vysnený model domov.

Ono to žiaľ nie je také jednoduché, ale určite existujú stratégie a taktiky, za pomoci ktorých objavíte, ako získať ženy do svojho života. Keď sa naučíte, ako využívať zákony príťažlivosti vo svoj prospech, budete mať všetko, čo potrebujete na to, aby ste si tú pravú „čekli“.

Ukážem vám tri tajné techniky, ktoré zabezpečia, že vás budú ženy žrať a naučím vás, čo máte využiť na to, aby ste sa stali vysnenou cenou, pre ktorú urobia ženy všetko, len aby ju vlastnili.

Technika č. 1 – Naučte sa, ako ženy fungujú

Toto je oveľa jednoduchšie, ako to znie. Naučím vás ako a kde začať.

Po prvé – ženy sú naprogramované na to, aby sa starali o konexie. Je to to najdôležitejšie v ich živote. Prečo trávia toľko času na telefóne a facebooku? Áno, je to preto, aby si zachovali všetky konexie. Aby sa o ne starali a vyživovali ich ako rastlinky. Skúste tento poznatok použiť na to, aby ste si vybudovali vzťah na základe silného spojenia medzi vami a ženou. Najlepším spôsobom je použiť spoločné citové zážitky. Sú to drobnosti, ktoré spolu zažijete a obaja máte pri spomienke na ne úsmev na tvári. Ženy si pamätajú veľmi veľa detailov, ktoré my chlapi často prehliadame.

Ďalšia vec, ktorú by ste mali vedieť, je, že žena bude po vás túžiť ešte viac, ak vie, že by ste sa bez nej ľahko zaobišli. To znamená, že nehľadá chlapa, ktorý je úplne nadržaný stať sa na nej závislý hneď od začiatku, ani chlapa, ktorý je taký neistý, že chce, aby ho žena „urobila kompletným mužom“.

Žena musí cítiť, že ste nezávislá a separátna osoba, lebo len vtedy vie, že neskôr budete schopný ju ochrániť. Musí cítiť, že keď ona nebude vládať a bude na dne, bude na vás môcť spoľahnúť a zvládnete ju podržať. Nie je vôbec ťažké naučiť sa, ako získať ženu, keď naozaj pochopíte tieto dva princípy a osvojíte si ich.

Technika č. 2 – Všetko má citový obsah

Jednou z najťažších súčastí príťažlivosti pre chlapov je pochopiť, že všetko v živote má citový obsah. Keď sa chlapi rozprávajú len o samých faktoch, „akciách“ a číslach, vynechávajú väčšinu príležitostí spojiť sa so ženami. A vy chcete vedieť, ako dostať ženu do stavu, aby sa otvorila a rozprávala o svojich pocitoch.

Aby ste sa stali tým pravým Casanovom najlepšieho druhu, musíte sa naučiť sústrediť sa na citový obsah toho, čo žena hovorí. Ženy už podvedome dávajú náznaky a stopy k tomu, čo ich citovo zaujíma. Ak vám niektoré veci nie sú jasné, a zatiaľ nie ste odborníkom na „čítanie“ žien, poradím vám jednoduchý konverzačný trik, ako sa dopracovať k tomuto citovému jadru. Spýtajte sa jej túto otázku: „Čo si o tom myslíš?“

Ak vám napríklad rozpráva o svojej kamarátke, ktorá sa jej vyhýba, tak sa jej spýtajte „Čo si o tom myslíš?“ Samozrejme, my chlapi by sme pokračovali v rozpitvávaní situácie úplne „logicky“, ale ak žena počuje otázku „Čo si o tom myslíš?“, hneď vám povie, ako sa pri tom cíti. A to je to, čo od nej chceme počuť. Usaďte sa pohodlne v kresle a počúvajte, hneď sa bude cítiť k vám viac priťahovaná a nebude ani si istá prečo.

Hneď, ako sa naučíte pýtať sa žien túto otázku, zistíte, že sa k vám začnú viac nakláňať, viac sa usmievať a každou minútou sa budú o vás viac zaujímať.

Technika č. 3 – Všetko je skryté medzi písmenami

Toto je možno úplný opak toho, čo si myslíte, ale na to, aby ste si získali ženu, je nutné uvedomiť si, že polovica jej príťažlivosti a pocitov k vám sa zrodí práve vtedy, keď nie ste pri nej. Musí v tom byť rytmus, byť s ňou a nebyť s ňou. Nadchnete ju, nech sa o vás zaujíma, a potom práve vašou absenciou necháte jej srdiečko rásť, nech sa na vás teší viac a viac.

Väčšina príťažlivosti je vybudovaná na tomto rytme. Vždy zámerne nechávajte istý priestor medzi časom, ktorý s ňou strávite a pohodlne ju nechajte užiť si vašu neprítomnosť. Nie jedna žena vám povie: „Potrebujem priestor, aby som vedela, že ma neprevalcuješ.“

Môžete od nej napríklad odísť, keď spolu nakupujete, alebo deň počkať, kým sa jej znova ozvete. Verte mi, nič hrozné sa nestane. Dajte jej čas, aby na vás mohla myslieť.  Vtierka pripadá otravná aj nám, chlapom. Tak sa voči ženám nestavajme do tejto pozície. Existuje nekonečne veľa možností, ako vložiť časovú pauzu do vášho rytmu, určite ich využívajte. Vyžaduje to riadnu dávku sebakontroly, ale to od vás žena samozrejme očakáva!

Zaujal ťa tento článok? Chceš vedieť viac?

Niečo múdre na záver

Viem, že všetko sa dá, pretože som sám padol na hubu a stratil všetko. Čakal som, či pomoc príde sama od seba, no neprišla. Preto chcem podať pomocnú ruku tým, ktorí sa chcú pohnúť ďalej, neostať na mŕtvom bode a stále len čakať. Ak som to dokázal ja, tak to dokážeš aj ty. O tom je pre mňa pomáhať.