Ako si nájsť frajerku a 7 chýb, ktorým sa vyhnúť

Väčšina chlapov sa príliš sústredí na „vychcané“ techniky a skúšajú rôzne triky a manipuláciu, len aby upútali ženy.

Scéna randenia sa za posledných pár rokov zmenila, ale jedna vec je stále rovnaká. Ak sa viete vyhnúť nasledujúcim chybám, nebudete mať žiadny problém zohnať si priateľku. Pravdou je, že drvivá väčšina chlapov robí tak veľké chyby, že iskru medzi nimi a ženou zabijú skoro okamžite a to bez toho, aby si uvedomili, ako sa im to „podarilo“.

1. Chyba: Chválenkárstvo a ukecanosť

Toto je veľmi bežné. Chlap sa snaží na ženu urobiť silne pozitívny dojem a preto obráti všetku pozornosť na seba. Chváli sám seba, pokračuje s machrovaním o svojich úspechoch. Žena stále prikyvuje a usmieva sa, aby vyzerala, že ju to zaujíma. Chlap si za celý čas ani neuvedomí, ako sa správa a aj napriek tomu, že on má rande parádne, žena sa mu už viac neozve. A on sa ešte čuduje, čo sa stalo.

Nerobte túto chybu. Snažte sa držať konverzáciu tak pol na pol medzi sebou a ňou (trocha viac u nej), aby sa cítila zahrnutá do výmeny názorov. Žena chce cítiť, že sa o ňu zaujímate. Demonštrujte to tým, že jej dokážete, že viete ako hovoriť, tak aj počúvať.

2. Chyba: Kupovanie drinkov a rozhadzovanie peňazí

Kopa chlapov vyrastala s úplne zlým programovaním, ktoré káže, že sa o ženu musíte starať tak, že jej budete kupovať veci a za všetko platiť. Však tak to má robiť správny gentleman. Áno?

PRD! ZLE! Ženy nechcú začať vzťah tým, že sa vám na konci prvého stretnutia alebo rande budú cítiť za niečo dlžné. Škoda, že veľa chlapov si myslí, že práve takto si nájdu frajerku. Nechajte si peňaženku pekne vo vrecku a ohromte ju tým kým ste, a nie tým, že si bude myslieť, že je povinná vám vrátiť pozornosť.

3. Chyba: Klamstvo

Toto sčasti spadá pod prvú chybu, ale je to aj kategória sama o sebe. Existuje veľa chlapov, ktorí si myslia, že aby sa dostali žene do nohavičiek, musia jej klamať a hovoriť jej veci, ktoré chce počuť.

Nič však nemôže byt viac vzdialené od skutočnosti, než toto presvedčenie. Verte mi, žena väčšinou vie vycítiť, že klamete. Aj keď sa vám v krátkom časovom úseku podarí ju presvedčiť a ste ok, dlhodobo si kopete vlastný hrob. Raz sa to dozvie a potom budete musieť niesť následky. A tiež zaplatíte daň za to, že budujete si svoj vlastný imidž ako podvodník. Držte sa pravdy. Ospravedlnitelné je len občasné prikrášlenie.

4. Chyba: Všetko hneď a naraz

Ak je niektorý z tipov, ktoré vám dávam, schopný vyplácať dividendy aj v budúcnosti, tak je to tento. Ak ste pri ženách chtivý alebo neistý, je to pre vás bozk smrti. Viem, je to klišé a opakujem to stále dookola, ale ženy na vás potrebujú vidieť sebavedomie. Tým, že ste do ženy príliš zahľadený, ničíte svoj pocit sebavedomia rýchlejšie, ako by ste stihli povedať „buďme radšej len kamaráti“.

Pamätajte si, čím viac niekomu ukážete, že ho potrebujete, tým viac sa bude vami cítiť odpudzovaný. Možno si pamätáte na to decko zo základnej školy, ktoré chcelo byť vašim priateľom až príliš? Ako ste sa cítili? Ženy sa cítia presne tak isto pri chlapoch, ktorí sa príliš snažia.

5. Chyba: Príliš tlačiť na pílu

Keď sa chlapom páči žena, dajú jej to samozrejme najavo. Ale často je to príliš rýchlo a príliš nasilu. Keď ste asertívni a dominantní, to je všetko ok, ale keď máte prehnané očakávania to nie je dobré. Zo začiatku sa vyhnite dotykom. Ženy sa necítia hneď v pohode ako chlapi, ktorí sa potľapkávajú po ramenách pravidelne. U žien je bariéra oveľa väčšia a trvá dlhšie, kým bude vhodné sa jej dotknúť a nebodaj pohladiť s mileneckým či priam sexuálnym kontextom. Ženu si treba vybojovať, ale nie hneď mojkaním a hladkaním. Spomeňte si na hocijaký záber z filmu, kde nejaký slizák hladká svojej bábike stehienko. Tak takto asi vyzeráte aj vy v očiach ženy. Určite nebuďte priam odmeraný ale prehnaný záujem je tiež na škodu. Buďte jednoducho cool.

6. Chyba: Poddajný a plachý

Úplne na opačnom konci sebavedomia je padavka, nevýrazný, slabý čajový odvar. Toto ženy nenávidia. Je to ten zápach neistoty, ktorý je pre ženu neatraktívny a priam až odpudivý. Buďte alfa samec. Buďte rozhodný a priamy, sebavedomý a sebaistý. Ak vyzeráte, že o sebe pochybujete, odstrašíte ju tým. Ako môže dôverovať chlapovi, ktorý si sám neverí a mení názory podľa, toho ako zafúka vietor?

7. Chyba: Nenechať si poradiť

Faktom je, že viac ako 90 % chlapov má problémy so ženami. Nemalo by vás to prekvapovať. Raz sa stane, že zistíte, že by sa vám zišla pomoc so ženami, rovnako, ako som na to prišiel pár rokov dozadu aj ja.

Nechceme vyzerať slabí ani neschopní a preto nechceme požiadať o pomoc. Bol som tam, robil som to isté. Až kým som nepadol na hubu. Preto píšem tento blog, nech sa máte kam pozrieť, keď neviete, čo ďalej – a pribudnú aj ďalšie možnosti to vám sľubujem. Všetko má svoj čas.

Zaujal ťa tento článok? Chceš vedieť viac?

Dávid Hanc
Viem, že všetko sa dá, pretože som sám padol na hubu a stratil všetko. Čakal som, či pomoc príde sama od seba, no neprišla. Preto chcem podať pomocnú ruku tým, ktorí sa chcú pohnúť ďalej, neostať na mŕtvom bode a stále len čakať. Ak som to dokázal ja, tak to dokážeš aj ty. O tom je pre mňa pomáhať.
Recommended Posts
Kontaktuj ma

V prípade akýchkoľvek otázok ma môžeš kontaktovať.

Začni písať a stlač Enter