Odomkni rozšírený obsah, čaká na teba kopec bonusov.

Odomknúť Skryť ponuku na neskôr
×

Odomkni kopec bonusov.
Zobraziť ponuku

Prečo si furt nasraný a ako sa nenechať vytočiť

Poznáš to: ráno vstaneš, si hneď nasraný, zapneš rádio - hlásia BIO 5, si ešte viac nasraný, ideš cez prechod a nejaký somár ti nedal prednosť, ešte viac si nasraný, a to už nevravím o robote. Poznáš to. Stále si nahnevaný a ani nevieš prečo?

Sám vidím denno denne ako sú ľudia konštantne nasraní, nahnevaní, nabrúsení a všetky ostatné slová. Všetci ľudia sú koncentrovaní na seba a na svoj stav. A keďže poznajú len to, tak chcú byť nasraní, to je jediné čo poznajú. “Bude ešte horšie” je ich mantra, ktorú si opakujú každý deň. Ja to nazývam samonasierací mód. Jednoducho niečo poháňa to druhé, a tým pádom ideš stále len vo svojej zlej nálade. Vždy si vieš nájsť dôvod, aby si mohol zostať v tom zlom móde. Keďže na to, aby si mal dobrú náladu potrebuješ energiu, tak ti je lepšie ostať tam kde si, lebo tam neminieš žiadnu energiu.

Liekom však je, začať hneď od rána – nenasierať sa.

Sprav si radosť hneď ako vstaneš, napríklad výborné raňajky. Druhý krok je stanoviť si radosť cez deň, na ktorú sa tešíš, ako napríklad obed, či odchod z roboty 🙂 Systém je v odmenách a pozitívnych myšlienkach. Tvoja myseľ dokáže myslieť len na jednu myšlienku naraz. Skús ju vymeniť za pozitívnu! 🙂

Niečo múdre na záver

Viem, že všetko sa dá, pretože som sám padol na hubu a stratil všetko. Čakal som, či pomoc príde sama od seba, no neprišla. Preto chcem podať pomocnú ruku tým, ktorí sa chcú pohnúť ďalej, neostať na mŕtvom bode a stále len čakať. Ak som to dokázal ja, tak to dokážeš aj ty. O tom je pre mňa pomáhať.