Odomkni rozšírený obsah, čaká na teba kopec bonusov.

Odomknúť Skryť ponuku na neskôr
×

Odomkni kopec bonusov.
Zobraziť ponuku

Ako ju vydráždiť do šialenstva

POZOR: toto je najrýchlejšia cesta, ako dostať ženy k tomu, aby vás nazývali hviezdou v posteli!

Dnes sa chcem s vami podeliť o tajomstvo, vďaka ktorému si doprajete viac lepšieho sexu. Obaja, teda nie len vy, ale aj vaša partnerka. Zahŕňa to malú drobnosť, o ktorej 99% mužov na tejto planéte nevie: Čím dlhšie ju budete vyzliekať, čím dlhšie budete otáľať s tým, ako sa na ňu vrhnete a čím dlhšie budete čakať, kým začnete so sexom, tým väčšia je pravdepodobnosť, že bude mať orgazmus!

Určite každý počul porekadlo, že ženy sú ako pec, keďže najprv potrebujú rozohriať na „prevádzkovú teplotu“. Ale to, čo väčšina chlapov nevie, je prečo a ako.

Tu je „prečo“: Trikrát si tipnite, čo je vaša najsilnejšia zbraň v posteli. Nie, nie je to vaše „péro“, „frantík“, či ako ho nazývate. Je to sila očakávania! Ženy milujú byť dráždené. Oveľa viac ako chlapi. A čím dlhšie vám všetko, čo s ňou robíte, trvá, tým viac bude vaša partnerka nadržaná a nažhavená.

A tu je „ako“: Dám vám návod, ako vyzliekať ženu krok po kroku, aby ste vybudovali neskutočnú úroveň očakávania, ktorá ju privedie do šialenstva (toho najlepšieho druhu a kvality). Nasledovaním týchto krokov ju tak rozdráždite, že keď bude nahá, bude skuvíňať a prosiť, aby vás dostala do svojho vnútra (hovorím z vlastnej skúsenosti)! Možno sa vám budú niektoré kroky zdať základné, ale nahodím tam pár taktických drobností na okorenenie tohto procesu, takže si prečítajte celý návod poriadne. Vaša partnerka sa vám za to adekvátne odvďačí.

Ako ju vydráždiť do šialenstva?

– Počas bozkávania ju hladkajte pevne po jej chrbte zhora dole a späť. Po pár minútach bozkávania, sa prepracujte prstami pod jej tričko a krúžte po jej bruchu (za neustáleho bozkávania, ale striedajte medzi jej perami, krkom, a ušnými lalokmi).

– Počas bozkávania jej jemne škriabte chrbát, potom siahnite rukou zozadu pod jej vlasy na zadnej časti krku a jemne zatiahnite. Je tam neskutočne veľa nervových zakončení, ktoré vyšlú do celého jej tela zimomriavky a doslova a do písmena jej zahmlia oči od rozkoše.

– Nadvihnite jej oboma rukami tričko, a vyzlečte jej ho najjemnejším spôsobom, akým to dokážete. Pozor, aby ste ju neťahali za vlasy. Ak sa tričko zasekne na jej nose a vidno len ústa. Ako malý bonus neťahajte tričko ďalej, ale bozkávajte ju na ústa. Je to malý trik – keď má „zaviazané“ oči, jej očakávanie je oveľa väčšie, pretože na vás nevidí a môže len cítiť, čo o stupeň zvýši jej úroveň vzrušenia.

– Keď už je tričko odstránené z cesty, pomaly klesajte s vašimi bozkami k jej prsiam a bozkávajte ich vrchnú časť. Pričom ju stále hladkáte na spodnej časti tela na zadku a bokoch (zatiaľ žiadna ruka medzi jej nohy!).

Bonusový tip

Bonusový tip! Jemne, ale pevne jej uchopte ruky, pritlačte jej ich nad hlavu a držte ich tam jednou rukou, pričom jej stále budete hladiť zvyšok tela druhou rukou. Samozrejme, neprestávate s bozkávaním. Ženy sa z toho idú zblázniť!

– Ako jej budete bozkávať krk, načiahnite sa rukou dozadu a rozopnite jej podprsenku. Ak sa zaseknete, nevadí. Hlavne sa nehrajte na borca, ak vám to nejde. Jednoducho sa usmejte, povedzte: „poprosím asistovať“ a ona ju rozopne za vás.

– Nevrhnite sa hneď na jej prsia! Vráťte sa spať ku bozkávaniu jej pier a krku. Kým nie je kompletne vyzlečená, stále sa vracajte k jej krku a prsiam. Ženy milujú obmenu a zároveň pomalý posun k tomu hlavnému. Až potom sa presuňte so svojimi bozkami na jej prsia, ale znova sa nevrhnite hneď ako prvé na jej bradavky. Obiehajte jej prsia v kruhoch ako bozkami, tak aj jazykom, a nechajte si bradavky nakoniec, až keď obehnete obe prsia pekne dookola. Znova platí pravidlo celej predohry – neponáhľať sa nikam. Práve toto naťahovanie a čakanie na to, aby ste sa už konečne dotkli jej bradaviek, jej ich postaví do pozoru – a to sa ich ešte ani nedotknete.

– Keď sa už dostanete ku bradavkám, jemne ich lížte a pekne ich striedajte. Ak na jednej nemáte ústa, mal by tam byť váš prst (nezabudnúť poriadne nasliniť).

Bradavky

Bonusový tip! Niektoré ženy milujú, keď prstami stisnete ich bradavky. Je to tak pol na pol. Začnite samozrejme jemne, potom pomaly zvyšujte tlak a sledujte jej reakciu. Ak vyzerá, že sa jej to páči, zvyšujte ďalej jemne tlak a spýtajte sa jej, či sa jej to páči. Určite vám povie, či viac, alebo stačí. O zuboch to platí dvojnásobne. Tam si musíte dávať veľký pozor. Bradavky sú jemné a citlivé. V zuboch nemáte taký cit ako v prstoch, pričom prsty sú jemné a nie ostré.

– Postupujte dole po jej bruchu, ale neunáhlite sa. Pekne pokračujte v pomalom tempe, ktorým ste začali a vďaka ktorému v nej vzbudzujete obrovské očakávania. Snažte sa vybozkávať každý centimeter jej brucha. Môžete jemne strčiť jazyk poza pás jej nohavíc. A sem tam „náhodou“ prebehnúť bradou po jej miestečku.

– Bozkávajte ju znova na ústa a popri tom jej dajte dole nohavice. Ale nie nohavičky! To je tá najlepšia časť. Tam sa ešte dostaneme.

Choď na to pomaly

Bonusový tip! Zoberte si jej nohu, začnite pekne pri prstoch a vybozkávajte každý ich kúsok. To vám zaberie riadnu chvíľu, ale verte mi, bude milovať každý jeden bozk počas celej vašej objavnej cesty smerom nahor. Potom, keď sa už konečne dostanete k miestu, kde ste sa vybrali, ťažko dýchate na jej nohavičky, aby cítila tú horúčavu z vášho dychu. A znova preč a k druhej nohe. Tentoraz začnite pre zmenu v strede a to isté dookola. Čiže vybozkávať smerom ku prstom a potom znova späť nahor. Týmto ešte viac nabúrate jej očakávanie, že už sa dostanete k tomu správnemu miestu… a vy nie, lebo idete opačným smerom (zákerné však?).

Keď sa už konečne dostanete znova k jej „miestečku“, bude vás prosiť aby ste z nej strhli nohavičky. Teraz jej to doprajte, dole s nimi.

Tak a máte to! Celý tento proces vám zaberie približne 30 minút a vydráždi ju to ako nič iné v jej živote. Týmto budovaním očakávania u nej doslova vydláždite cestu k neskutočne intenzívnemu orgazmu – a nie len k jednému. Ak ste so ženou prvý krát, tak týmto systémom obrátite kartu tak, že nie vy, ale ona vás bude prosiť, aby ste sa do nej konečne „navŕtali“.

Tento návod vám určite pomôže mať navrch oproti ostatným chlapom, s ktorými kedy bola. Pretože máloktorý chlap vie, že žena potrebuje oveľa viac času na „prípravu“ než my chlapi (tu buď jednoducho stojí, alebo nie). Teraz to však už viete aj vy, tak: „praxi zdar!“

 

Niečo múdre na záver

Viem, že všetko sa dá, pretože som sám padol na hubu a stratil všetko. Čakal som, či pomoc príde sama od seba, no neprišla. Preto chcem podať pomocnú ruku tým, ktorí sa chcú pohnúť ďalej, neostať na mŕtvom bode a stále len čakať. Ak som to dokázal ja, tak to dokážeš aj ty. O tom je pre mňa pomáhať.