Odomkni rozšírený obsah, čaká na teba kopec bonusov.

Odomknúť Skryť ponuku na neskôr
×

Odomkni kopec bonusov.
Zobraziť ponuku

Ako byť konverzačný ninja

Ako sa nebrať tak vážne, aby si svoje pri rozhovore so ženami vedel byť naozaj ninja? Nevieš o čom sa máš s ňou baviť? Poviem ti presne kde je tvoj problém a ako ho odstrániť!

Hlavným problémom 99% chlapov je vedieť urobiť si sám zo seba srandu. Nevie byť pri rozhovore prirodzený a preto sa snaží vopachať do nejakej reality, ktorú si sám vymyslel. Reality pre tú ženu aby sa jej zapáčil. Snažíš sa byť zaujímavý, ale nie sám sebou.

Nesmieš byť “škatuľkovateľný” a práve vtedy začneš byť pre ženu atraktívny.

Musí byť s tebou zábava. Ak ťa ona dokáže za dve sekundy kategorizovať – ako napríklad, že si fake – tak si skončil. Ale ak ťa nevie charakterizovať, a nevidí do teba, ale predsa si zaujímavý, lebo si iný, tak aj rozhovorom o poháre zaujmeš viac, ako nejakým fake herectvom s myšlienkou, že to by sa jej asi páčilo.

V každej debate musíš mať tri veci: zábavu, bezstarostnosť a vášeň. Tento základ ťa predurčí na to aby ženy po tebe šaleli. Budú s tebou radi konverzovať a pýtať sa ťa, a prosiť ta, či ideš, von, pretože je s tebou stále zábava a nie si škatuľkovateľný 🙂 a to je presne to čo chceš dosiahnuť nie? Úspech so ženami.

Niečo múdre na záver

Viem, že všetko sa dá, pretože som sám padol na hubu a stratil všetko. Čakal som, či pomoc príde sama od seba, no neprišla. Preto chcem podať pomocnú ruku tým, ktorí sa chcú pohnúť ďalej, neostať na mŕtvom bode a stále len čakať. Ak som to dokázal ja, tak to dokážeš aj ty. O tom je pre mňa pomáhať.