Odomkni rozšírený obsah, čaká na teba kopec bonusov.

Odomknúť Skryť ponuku na neskôr
×

Odomkni kopec bonusov.
Zobraziť ponuku

Ak si sr#čka, urob toto! Tajomstvo, ako si ceniť sám seba

Ak sa cítiš na prd, a nevieš sa tešiť zo žiadneho dňa, žiadnej pozitívnej veci, prakticky z ničoho, tak jediná cesta je ceniť si sám seba. Tajomstvo je v tom, že musíš zmeniť svoje myslenie.

Tvoju hodnotu vieš len ty, a jediný kto ju môže vidieť celú si stále len ty, a preto je dôležité aby si si ju dal TY sám, nie čakal ju od ostatných. Ak ju budeš čakať od ostatných, tak nikdy nedosiahneš svoj plný potenciál, pretože ostatní nebudú vidieť to, čo vidíš ty. Oni uvidia len to čo ukážeš, a čo im dáš.

Skús rozdávať hodnotu okolo seba a neriešiť to, koľko dostaneš späť. Takto nebudeš čakať od ostatných nič, a jediné čo budeš mať, je pohľad sám na seba. Na základe toho vlastne budeš vedieť, že rozdávaš dobro, a tešíš sa s ľudmi, keď sa aj oni tešia. Až vtedy ti tvoju hodnotu vrátia späť.

Niečo múdre na záver

Viem, že všetko sa dá, pretože som sám padol na hubu a stratil všetko. Čakal som, či pomoc príde sama od seba, no neprišla. Preto chcem podať pomocnú ruku tým, ktorí sa chcú pohnúť ďalej, neostať na mŕtvom bode a stále len čakať. Ak som to dokázal ja, tak to dokážeš aj ty. O tom je pre mňa pomáhať.